Чек дис аут
Search


10 модни парчиња кои секоја жена треба да ги поседува

Трендовите доаѓаат и си одат а она што останува измеѓу парчињата кои се назначени како стилска класика и едноставно никогаш не излегуваат од мода.

Доколку ви се случило додека стоите пред вашиот гардеробер и да си речете дека ‘немате што да облечете’ тогаш сигурно ви фалат некои од стандардните парчиња кои се клучот во една комбинација. А за таа цел ние ќе ви помогнеме како да го ‘изградите’ вашиот стил од основата за секогаш да имате со што да ја комбинирате трендовската облека кои ни доаѓаат секоја сезона.

1. Панталони со висок струк 

2. Фустан кој можете да го носите од утро до вечер

3. Бела кошула

4. Фармерки со висок струк

5. Долг капут

6. Црн блејзер

7. Кожна јакна

8. Ташна која ќе ви одговара со секое парче од вашата гардероба

9. Црни лаковани салонки

10. Бели патики
Коментари

коментари