3 фризури кои морате да ги пробате до крајот на летото

Летото е задолжено за лежерните опуштени стајлинзи и фризури како и нежниот минимален makeup.

Во овие последни летни денови ви предлагаме 3 фризури кои во себе го носат безгрижниот ноншалантен летен дух а пред самиот завршеток на топлата сезона едноставно морате да ги пробате. Тие одлично се вклопуваат со лелеави фустани и макси здолништа.


тагови


Коментари

коментари