7 стајлинзи со БЕЛА КОШУЛА за 7 дена во неделата

Класичната бела кошула е парче кое никогаш не излегува од мода и секогаш може да се приспособи со актуелните трендови.

Таа додава елегантна и софистицирана нота на секој outfit без ралика дали се работи за лежерни фармерки или панталони. Неа можете да ја носите секој ден од неделата со различни комбинации и секогаш да изгледате различно, модерно и шик. Ви споделуваме 7 стајлинзи со бела кошула кои можат да ви послужат како супер стилска инспирација.
Коментари

коментари