Адриана Лима фатална заводничка за новата кампања на Victoria’s Secret

Адриана Лима повторно се разголи за новата кампања на брендот Victoria’s Secret.

Бразилската убавица наскоро ќе ја претставува новата линија на брендот чие шоу оваа година ќе се одржи во Кина. 36-годишниот модел докажа дека годините не значат ништо и сеуште изгледа совршено. Адриана која е мајка на две девојчиња, Валентина и Сиена сподели дека сака да е успешна во својата работа уште долго. “Најважно е да си среќен и да внимаваш на своето здравје”, изјави таа за магазинот IStyle.
Коментари

коментари