Актуелен тренд: Чевли на платформа

Доколку не сте од оние девојки кои обожаваат потпетици но ја сакаат височината, тогаш овие чевли на платформа се идеалниот избор за вас.

Овој моментално атрактивен ретро тренд е само уште еден кој изненадно се врати од минатото и веќе е омилен на трендсетерките. Овој модел на чевли го има во секаква варијанта а за ова лето ви ги препорачуваме сандалите или еспадрилите.
Коментари

коментари