Алесандра Амброзио во бикини ужива на одмор на Бахамите

Секогаш беспрекорна, па така и овој пат, Алесандра Аброзио ужива во тропските убавини на Бахамите. 

36 годишниот супер модел уживаше и се забавуваше со своите малечки на песокот и во водата, изгледајќи неверојатно во бикини. Потоа со семејството отпловија со бродче да ги бркаат брановите. Моделот со неверојатно тело правеше и забавна мини фотосесија со својата пријателка, а уживањето во тропските температури на Бахамите очигледно многу и прија, па таа едноставно блеска.
Коментари

коментари