Ана Курникова и Енрике Иглесиас станаа родители

Руската тенисерка и фотомодел, Ана Курникова, и шпанската музичка ѕвезда, Енрике Иглесиас, за прв пат станаа родители на близнаци.

Во саботата, Ана се породи во Мајами. Таа роди момче и девојче. Познати се и имињата на близначињата кои наводно ќе се викаат Николас и Луси.

Оваа вест изненади многу фанови. Но, бидејќи тие нивната врска постојано ја чуваа во тајност, не е ни чудно што парот беше мистериозен и за бременоста.

 
Коментари

коментари