Анџелина Џоли величенствена во сребрена тоалета

Анџелина Џоли синоќа пристигна во Беверли Хилс на доделувањето на наградите Hollywood Film Awards каде доби награда за својот најнов филм “First They Killed My Father” зад кого застана во улога на режисер.

Прекрасната Џоли измами безброј воздишки во грациозна сребрена тоалета од дизајнерката Jenny Packam која ја искомбинира со потпетици од брендот Charlote Olympia и накит од Tiffany & Co.
Коментари

коментари