Анџелина Џоли во фустан со гол грб ја покажа тетоважата на премиерата на новиот филм во Њу Јорк

 

После бурната година, се појави со нејзиниот татко на премиерата на нејзиниот нов филм во Њу Јорк, First They Killed My Father.

42 годишната Оскаровка заблеска во сив фустан без преремки, покажувајќи ја нејзината славна тетоважа, а покрај неа на промоцијата на филмот на кој таа е ко-автор и режисер, беше и нејзиниот 78 годишен татко.

На промоцјата на нејзиниот Нетфликс филм, беа секако и нејзините деца кои позираа со неа и носеа исти цветови како оној кој таа го носеше како украс во косата.

Погледнете го и трајлерот за новиот филм на Џоли. 

 
Коментари

коментари