Анџелина Џоли во краток црн фустан на средба со фановите

Анџелина Џоли и понатаму е во центарот на вниманието а овој пат таа беше забележана како им дели автограми на своите фанови пред Здружението на режисери на Америка во Лос Анџелес.

Оскаровката изгледаше софистицирано во класичен краток плетен црн фустан, црни чизми и големи темни очила за сонце.
Коментари

коментари