Анџелина Џоли воодушеви во бела креација на премиерата на нејзиниот најнов филм

Анџелина Џоли полека но сигурно започна да се враќа на филмската сцена, па секое нејзино јавно појавување е следено со огромно исчекување и интерес.

На филмскиот фестивал Telluride кој се одржа во Колорадо, оскаровката пристигна заедно со своите деца за промовирањето на нејзиниот најнов филм “First They Killed My Father” кој таа го режираше. Анџелина заблеска во елегантна бела креација во комбинација со крем потпетици.
Коментари

коментари