Aнгелот на Victoria´s Secret со месеци ја криеше бременоста

Кендис Свонпул, ангелот на Victoria’s Secret, до неодамна ја криеше нејзината бременост. Сега таа гордо го покажа трудничкото стомаче на плажите во Бразил.

Манекенката беше забележан во друштво на супермоделот Дуцен Крос, а нејзиниот совршен изглед изненади многумина.

Таа пред два месеци блесна на ревијата Викторија Сикрет во Кина, но тогаш никој не можеше да претпостави дека е бремена.
Коментари

коментари