ВИДЕО: Ријана во садомазо стил, не може да седи мирна

Ријана сними садомазо фотосесија за списанието „AnOther“. Провокативната пејачка облече латекс долна облека и заводливо позираше пред камерата.

Rihanna-4

Rihanna-AnOther-Magazine

Еротското видео од снимањето на фотосесијата кое потоа таа го постираше на Инстаграм, можете да го погледнете тука.
Коментари

коментари