Се сеќавате на Азис? Погледнете како изгледа денес (ФОТО+ВИДЕО)

 

Популарниот бугарски пејач Азис се прослави и стана препознатлив првенствено благодарение на својот ексцентричен имиџ, а потоа и со својот продорен глас и хит песни.

azis

Сепак, пред извесно време Азис ја отфрли женската гардероба и почна да се облекува како нормален маж, но за кратко задржа еден дел од имиџот како негов заштитен знак.

Станува збор за неговата брада за која реши да ги праша фановите дали да се избричи или не, а потоа им покажа како изгледа без неа.

1azis

Покрај брадата, Азис го намали и вишокот килограми. Искрено, никогаш не би го препознале.

Потсетете се како изгледаше порано:

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=lL6uPiM627s[/tube]
Коментари

коментари