БЕЗ ШМИНКА: Ќе ја препознате ли која е оваа девојка?(Фото)

Познатата старлета реши да ги израдува обожавателите со нова фотографија на која Ким не е воопшто привлечна.

Kim-Kardasijan--500

Таа на Фејсбук постави слика на која е речиси без шминка и на која не личи на себе.

-Уф, само што излегов од авион, многу сум уморна, имав снимање синоќа, не сум расположена, напишала Ким како коментар под сликата.

Kim-Kardasijan-1-500

 
Коментари

коментари