Бијонсе ја промовираше својата нова модна колекција

Бијонсе ја претстави нејзината нова модна колекција за Денот на вљубените. Колекцијата доаѓа во вистински момент, една недела пред празникот кој обично предизвикува пораст на потрошувачката на облека и накит.

Како дел од нејзината модна колекција се маици и дуксери со нејзиниот лик, па дури и маски за телефон со натписот „Bey Mine“.

Ова не е првпат Бијонсе да извади нејзина празнична колекција. Во 2016 година, таа промовираше Божиќна колекција со дуксери на кои пишуваше „I sleigh all day“.
Коментари

коментари