Емили Ратајковски објави фотка на која е скроз гола со зајачка глава

Ѕвездата од спотот за песната “Blurred Lines”, Емили Ратајковски го привлекува вниманието на јавноста со секој нејзин потег.

Но, овој пат таа предизвика огромно внимание со неколкуте разголени фотографии кои ги објави на нејзиниот профил на Инстаграм.

Една фотографија фотографирана во 2014 година ја покажува моделката како лежи на дрвен под носејќи на себе само пар фармерки, додека со рацете ги покрива градите.

Покрај фотографијата Емилија напиша едноставно “Вилијамсбург 2014”.

Втората, направена по повод Велигденските празници, ја прикажува клекната, додека е сосема гола, а на себе носи зајачка глава и сребрени високи потпетици.

Не се сомневаме дека нејзините многубројни фанови се пресреќни за овој додаток на нејзиниот профил, кој изобилува со фотки од нејзиното секси тело.
Коментари

коментари