Брачен пар ги испеа хитовите кои ја одбележаа 2017 година (ВИДЕО)

2017 година заврши, но песните кои беа најголеми хитови и оваа година ќе не забавуваат, разигруваат и разнежнуваат.

Талентираниот брачен пар, познат како “Us The Duo“, испеа микс од најпопуларните песни од 2017 година.

Некои од хитовите кои тие ги пееја се „Look What You Made Me Do“ на Тејлор Свифт, „Sorry Not Sorry“ на Деми Ловато, „Shape Of You“ на Ед Ширан.

Слушнете ги нивните изведби.
Коментари

коментари