Бремената Кејт Мидлтон прекрасна во небесно сина тоалета

Кејт Мидлтон за прв пат зачекори во јавност по објавувањето на веста дека таа е бремена и наскоро кралското семејство ќе се зголеми за уште еден член.

Синоќа во Бекингемската палата беше одржан свечен настан по повод Светскиот ден на менталното здравје каде војвотката од Кембриџ присуствуваше заедно со сопругот принцот Вилијам и неговиот брат принцот Хари. Таа го покажа малото трудничко стомаче во прекрасна небесно сина тоалета од чипка дело на брендот Temperley London.
Коментари

коментари