Брендот Yamamay не носи на летна авантура во мистериозна земја

Популарниот бренд Yamamay избра егзотична дестинација за снимањето на најновата летна колекција. Абу Даби со својата таинственост маѓепсува преку неверојатните пејсажи и дивата природа претставена низ вистинската рајска идила.

Под златните сончеви зраци познатиот Instagram модел Алексис Рен заведува во сексипилните парчиња од колекцијата како бикини, наметки, фустани за плажа и уште многу друго.

 
Коментари

коментари