ФОТО: Бритни Спирс со нова колекција долна облека и костими за капење

Бритни Спирс ја објави рекламната кампања за Intimate Britney Spears. На фотографиите, поп-ѕвездата позира во секси долна облека, но и во костими за капење.

33-годишната пејачка минатата година го лансира својот бренд за долна облека. За претстојната сезона пролет/лето 2015, таа за првпат претстави и костими за капење.

„Секоја жена треба да се чувствува самоуверено и прекрасно во сè што носи. Мојата визија за Intimate Britney Spears е да креирам парчиња кои се секси, луксузни и комотни. Возбудена сум што ќе ја претставам оваа колекција, бидејќи сметам дека со неа го постигнавме токму тоа“ – рекла Спирс.

Бритни Спирс

Бритни Спирс

Бритни Спирс

Бритни Спирс

Бритни Спирс

Бритни Спирс

 

 
Коментари

коментари