Категорија: Љубов и секс

Одберете идеални подароци за Денот на вљубените за среќна врска

Порано денот на вљубените бил ден за разменување љубов и прегратки, а денес е ден за...

Зошто и од кога носиме бурми?

Дали некогаш сте се запрашале што соти зад традицијата на носење бурма и зошто тие во повеќе...

ЉУБОВ Е ВО ПРАШАЊЕ: Македонец 4 години љубел девојка која не постои

Овој Македонец реши јавно да побара помош, за побрзо да го разреши својот љубовен проблем....

Колку често жените во брак имаат секс?

Голем број на жени и мажи живеат како самци, иако се во брак. Звучи невозможно, но ако го...

Имале секс во канцеларија мислејќи дека никој не ги гледа, но… станаа хит на интернет :)

Невнимателниот пар наводно мислел дека не е изложен на непосакувани погледи, но во блискиот...

ВИДЕО: Мислеше дека и подари фото-албум, а тогаш следеше изненадувањето на животот!

„Мојата сопруга отсекогаш сакала да оди во Англија, но секогаш сме немале пари за патување....

Видео: Во “50 нијанси на сиво” цели 20 минути секс сцени, а филмот трае 1 час и половина

Долго очекуваниот филм “50 нијанси на сиво” наводно ќе вклучува повеќе секс сцени...

СРПСКИ ФУДБАЛЕР ”ПИШТОЛ” ГОЛ : Поранешниот репрезентативец со голи фотографии на инстаграм како „од мајка роден“

  На Интернет се појавија фотографии на српскиот фудбалер Милан Родиќ, на кои тој е...

Ди Каприо и забрани на Ријана да го прави она што најмногу го сака

Леонардо ди Каприо и Ријана уживаат во љубовта, а изворите од двете страни се појавуваат со...

Оваа старлета го има најдоброто „celebrity“ секс видео на светот!

Старлетата доби потврда за својата сексуална изведба. Старлетата Тила Текила (33) на...

ДАРА БУБАМАРА: Мојот порнич многу чини/Видео 18+

Неодамна се појавија гласини дека атрактивната пејачка симулирала секс за време на...

ВИДЕО: Студентка снимила видео како маструбира во библиотека – Добила 260.000 лајкови но и притвор !

Кендра Сундерланд (19) станала ѕвезда на Универзитетскиот кампус во Орегон откако на веб...

ГО СНИМИЛА ДЕЧКОТО КАКО СЕ САМОЗАДОВОЛУВА, ПА МУ ЗЕЛА 6.000 ЕВРА!

Полицијата предупредува дека има се` повеќе жртви на сајбер секс и апелира до граѓаните...

Поглед во еден од најголемите бордели во Германија

Во индустриската зона во Штутгарт се наоѓа Paradise, најголемиот бордел од истоимениот ланец на...

10 најчудни причини за развод: Пенисот му се расипа, не и е доста од секс

Еден несреќен Русин подлегнал на пластична операција за да ја „подобри“ функцијата на...

Видео: Како изгледа прво искуство со порно виртуелна реалност?

Complex одбра неколку луѓе кои со Oculus Rift искусија порно филмови. Ги снимија нивните реакции и...

Видео: Додека уживаме во сексот да трошиме и калории! Ова е најдобрата песна за секс …

Песната за “секс вежбање” ја направи компанијата “Superdrug” за да не поттикне што...

ВИДЕО: Вака тверка најпопуларната порно актерка во светот

Најбараната порно ѕвезда во светот изненади со своето ново видео. Групата “Timeflies” именува...

Пијанство и секс: Како реагираат момците и девојките во оваа комбинација?

Како размислуваат момците и девојките за време на секс во пијана состојба кога не се...

Секс совети од бабите: Ако е изморен за секс, те изневерува!

Велат дека со годините си доаѓа и мудроста. Затоа, ниту една баба никогаш нема да пропушти да...