Категорија: Животен стил

Ги сруши сите рекорди со една фотографија

Џејси Шарки за еден ден собра неверојатни 180.000 лајкови, на фотографија на која што го дои...

Видео: Прошетка по најопасната патека во светот

Искачувањето на планината Хуа во Кина претставува вистинска адреналинска забава за...

Фото: Кога бебињата ќе пробаат прв пат лимон

 

Секогаш слушај си го срцето!

Што кога твојот дечко има згодна другарка?

Девојките не сакаат нивниот дечко да е женкар, да има многу бивши девојки, а и многу...

Фото: Овие баби и дедовци буквално се тинејџери! Тие возат ролерки, тротинет, јадат сладолед …

Среќни и весели си лижат сладолед! Си возат ролери како да имаат 16 години браво! Бесплатен...

Видео: Ги исплаши, им го прекина сексот во автомобилот, не знаејќи дека внатре не се само дечко и девојка! Погледнете што се случи …

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=IeBSOmxt4bQ#t=171[/tube]

Не ги бакнувајте туѓите бебенца по лицето и рацете

Сигурно ви се случило кога ќе отидете на гости, сите присутни да навалат на вашето дете. Го...

Одговори на секс прашањата кои ви е срам да ги поставите

Иако многумина мислат дека знаат се’ за сексот и се’ околу него, сепак има прашања кои се...

Зошто е убаво да се има брат или сестра?

Како да им простат на луѓето кои ги сакаат и како да се изборат за себе, децата учат од...

ВИДЕО: Шокантен пресврт среде свадба – ниедна невеста не го посакува ова

Шокантен пресврт среде свадба – ниедна невеста не го посакува ова…...

АНКЕТА: Што е јатрва, шуринајка и балдска?

Порталот Телеграф прашуваше, а граѓаните одговараа: Што е јатрва, шуринајка и балдска?...

ВИДЕО: Колку храна можете да купите за пет долари ширум светот

Порталот buzzfeed.com направи истражување колку храна во различни држави може да се купи за пет...

Седум причини зошто мастурбацијата е подобра од сексот

Како што самите понекогаш знаеме да си ги погодиме точките, тоа не може да го направи никој...

ТАА го сакаше во секаков вкус, и горко, и црно. Ладно, вкусно.

Тој сакаше зима. ТАА на пролет процветуваше, беше своја, вљубена, сакана. Тој мразеше врски....

Денес се слави Св. апостол и евангелист Лука

Покрај дванаесетте, постоеја и други 70 апостоли. Во редот на тие 70 беше и свети Лука. Роден е...

Не е добар в кревет! Проверете зошто жените изневеруваат?

Ново истражување покажало зошто мажените жени се впуштаат во афери, како и што кај сопругот...

Ако сакате да гледате порно бесплатно, ова се ТОП 5 сајтови со бесплатни содржини! Со Среќа :)

Порнографијата поодамна не е табу тема, па затоа речиси 30% од содржината на интернет е токму...

Знаете ли што помислува таа кога прв пат ќе го види вашиот пенис? :)

Секој маж барем еднаш се прашал што помислила неговата партнерка кога прв пат го видела...

ФОТО: Најзгодниот турски актер го смени имиџот

 Турскиот заводник го промени својот стајлинг. Популарниот турски актер Бурак Озџивит...