Категорија: Животен стил

ВИДЕО: Секој ден пешачи по 33 километри за да стигне на работа

Џејмс Робертсон, секој ден до работа и назад до дома, уште од 1988-та година, пешачи 33 километри,...

Зошто и од кога носиме бурми?

Дали некогаш сте се запрашале што соти зад традицијата на носење бурма и зошто тие во повеќе...

Пино: На паркингот пред „Кале“ ми се смени животот!

Алисон Пино си замина од Вардар, но остана во цврста поврзаност со Македонија благодарение...

ЗАТОА Е ТОЛКУ УБАВА: Шакира испадна дека е Македонско девојче

Кој би рекол дека кај планетарно познатата пејачка Шакира тече Македонска крв? Ако ја...

ЉУБОВ Е ВО ПРАШАЊЕ: Македонец 4 години љубел девојка која не постои

Овој Македонец реши јавно да побара помош, за побрзо да го разреши својот љубовен проблем....

Колку често жените во брак имаат секс?

Голем број на жени и мажи живеат како самци, иако се во брак. Звучи невозможно, но ако го...

Имале секс во канцеларија мислејќи дека никој не ги гледа, но… станаа хит на интернет :)

Невнимателниот пар наводно мислел дека не е изложен на непосакувани погледи, но во блискиот...

ВИДЕО: Мислеше дека и подари фото-албум, а тогаш следеше изненадувањето на животот!

„Мојата сопруга отсекогаш сакала да оди во Англија, но секогаш сме немале пари за патување....

ДАЛИ СТЕ РОДИТЕЛ? ТОГАШ МОРА ДА ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ОВАА РЕКЛАМА!

Рекламите кои се прикажуваат во текот на “Super Bowl” најчесто имаат за крајна цел да...

Видео: Во “50 нијанси на сиво” цели 20 минути секс сцени, а филмот трае 1 час и половина

Долго очекуваниот филм “50 нијанси на сиво” наводно ќе вклучува повеќе секс сцени...

СРПСКИ ФУДБАЛЕР ”ПИШТОЛ” ГОЛ : Поранешниот репрезентативец со голи фотографии на инстаграм како „од мајка роден“

  На Интернет се појавија фотографии на српскиот фудбалер Милан Родиќ, на кои тој е...

Бебињата секогаш знаат да ни го разубават денот: Топ 5 смешни видеа со бебиња

Погледнете ја оваа интересна компилација од најсмешни топ 5 видеа со бебиња…...

Ди Каприо и забрани на Ријана да го прави она што најмногу го сака

Леонардо ди Каприо и Ријана уживаат во љубовта, а изворите од двете страни се појавуваат со...

Оваа старлета го има најдоброто „celebrity“ секс видео на светот!

Старлетата доби потврда за својата сексуална изведба. Старлетата Тила Текила (33) на...

Еве како да се контролирате кога сте лути

Лутењето е нормално и природно човечко чувство, посебно во денешно време кога животот е...

ВИДЕО: Купил стан од 24 квадрати и го претворил во нешто неверојатно

Сите кои го познаваат Кристијан Шалерт биле вџашени кога го купил својот стан. Кога се...

За среќа и просперитет во вашиот дом чувајте бамбус

Бамбусот е идеално растение за подобрување на фенг шуи во вашиот дом. Ова растение ја...

Видео: Смешни татко и ќеркичка танцуваат на песната од Тејлор Свифт. ПОГЛЕДНЕТЕ!

Погледнете го ова интересно видео, каде татко со својата ќеркичка танцуваат на песната од...

12 причини зошто растењето со брат ве прави посилна жена

Да се има брат е едно од најголемите богатства во животот што може да ги добиете, ако имате...

Видео: Тато без брада, не е тато!

Погледнете го ова смешно видео и реакцијата на бебенцето кога ќе го види тато без брада…...