Категорија: Животен стил

ЗА ЖАЛ ПОСТОЈАТ И ВАКВИ: Дадилка тепа двегодишно дете и му ја зема храната

Една сурова дадилка снимена е како удира мало дете, му ја зема храната и ја јаде додека тој...

Ароматерапија: Кои мириси опуштаат, кои развеселуваат, кои лечат?

Мирисите имаат огромно влијание на нашиот ум и тело. Тие можат да ни помогнат да се...

Најчестите „невини“ лаги што жените им ги кажуваат на мажите

Мажите лажат, жените лажат, секој од нас бил во ситуација кога без да сака излажал. Не постои...

Работи што ќе ги разберат девојките со постар брат

Да бидете девојка со постар брат си има големи предности. Секогаш имате некој кој ќе ве...

Видео: Движењата на едно бебенце во стомакот на мама

Погледнете ги движењата на едно неродено бебенце во стомакот на својата мајка и како тоа...

Татко на 5 деца: „Посакувам да знаев колку љубов може да собере ова срце“

Џастин Риклефс е татко на четири девојчиња и едно момче кој на својот блог ги споделува...

Видео: Неверојатно тајмлапс видео за прекрасната Австрија

Двајца австријци снимија неверојатно тајмлапс видео од нивната прекрасна земја! 5 терабајти...

Слатка среда: Ролат со нескафе и плазма

Потребни состојки:  250 гр мелени плазма кекси 100 гр шеќер во прав 100 гр мелени ореви 100 мл вода 1...

Слатко видео: Дечиња од скопска градинка им го честитаат 8 Март на своите мајки

По повод Меѓународниот ден на жената, дечињата од градинката Пиколини ги изненадија своите...

Секоја вистинска љубов е тажна!

Овој брачен пар во 1973 започнал да се фотографира секоја година пред својата градина. Срцето...

Зачин на тапет: Целер

Целерот (лат. Apium graveolens) е растение кое многу наликува на магдоносот со таа разлика што...

18+ ВИДЕО: Прва ноќ, прв врел секс, Маца Дискреција тргна во акција!

Ова е дефинитивно жесток почеток, прво почна со караници, а потоа продолжи со секс! Реалното...

Тој е принцот на бел коњ, идол и совршенство – зошто таткото е клучен во животот на ќерката

Од принц на белиот коњ, татко ми стана мое друштво при пиење, пеење и плачење, мој финансиски...

Порно зависничка: Се навлеков на секс уште на 14

Дваесет и две годишната, Огхоса Овиенриоба изгледа како секоја друга студентка по право, но...

Бело прање или вагинален секрет – Што претставува, зошто се јавува како се лекува?

Многу жени но и мажи ќе се пожалат дека нивната партнерка има бел исцедок кој непријатно...

“Додека јас и Санчез имавме секс, неговите другари снимаа”

Валентина Рот Сорако, 24 – годишна Чилеанка која беше во врска со славниот фудбалер на...

Еве зошто е добро жените да ја голтаат спермата при орален секс

  Доктор Густаф Декер вели дека жените со оралниот секс и со проголтувањето на спермата,...

Девојкиве толку се внесоа во музиката, што почнаа за гради да се фаќаат (ВИДЕО)

Судејќи според досегашниот одѕив на фановите, нивното видео ќе имa добра гледаност. Нема кој...

ОЧАЈНА ДОМАКИНКА – ИЗГОРЕЛА 20.000 ДОЛАРИ НАМЕСТО ЧАЈ!

Кинеската од Шаосан во централната провинција Хунан, изгорела 20.000 долари кои ги криела во...

ВИСТИНСКИ СПАНКО: Погледнете како се буди ова бебе (ВИДЕО)

Малечкиот Оливер е вистински спанко. Наутро му треба доста време да се разбуди. Погледнете...