Категорија: Животен стил

Фото: Тоа е тоа!!! Скопјани, ако сакате Wi-Fi во Охрид, еве што Ве чека…

Сакајќи да се приклучи на Wi-Fi во Охрид еве што му се појавило на еден наш пријател …        ...

ВИДЕО: Уште ова се немаше случено!!! Невестата побегнала од младоженецот бидејќи не знаел …

И младоженецот и невестата имале само по 14 години. Mладоженецот по само неколку дена останал...

Видео: Сакале да направат Селфи, но погледнете што се случи…

Погледнете што се случи додека Луис Горалез шетал со својата девојка на плажата Јал-Ку …...

Вкусен викенд предлог: Полнети тиквички со шунка и сирење

Потребни состојки: 4 тиквички (средна големина) 150 гр шунка сирење по желба магданос...

Видео: Имале секс на плажа цели 25 минути!!!

Полицијата во Флорида ги уапси овие „бесрамници“ Хозе Кабалеро и неговата партнерка Елиса...

„Breastfeeding“ – филм кој секоја мајка треба да го погледне

Ова е филм во кој отворено се разговара за доењето, за придобивките од мајчиното млеко, за...

Што ако хотелот што сте го резервирале не е како на сликите?

За време на летната сезона, во медиумите и на Фејсбук често може да се прочитаат текстови или...

Фото: Жива срамота!!! Пивофест поважен од детето …

Немаме никаков коментар на оваа фотографија која се врти на социјалните мрежи. Проценете...

Неверојатен редок цветен тепих во пустинскиот предел на Јута

На неколку години, во неколку минливи денови, кога условите се совршени, на ова инаку суво,...

Разрешени 20 митови за сексот: Дали големината на стапалата на мажот има врска со големината на неговиот полов орган?!

Дали големината на стапалата на мажот има врска со големината на неговиот полов орган?!...

Фото: Најмалите држави во светот

Овие мали држави може да се прошетаат за само неколку часа, но убавината со која пленат –...

Бело-сината магија на Санторини

Санторини е еден од најромантичните, најволшебните и најтрадиционалните острови во Грција....

Неверојатен подводен музеј во Канкун

Канкун подводен музеј – Серија на скулптури од Џејсон  Тејлор ставени под вода во близина...

Вкусен викенд предлог: Овошен јогурт од боровинки – вистинско витаминско освежување

Нема ништо поубаво од тоа денот, а воедно и викендот да го започнете со витамини. Затоа, за...

Новак и Јелена се ладат во Полихроно

Јелена и Новак Ѓоковиќ првиот дел од медениот месец ќе го поминат во Полихроно, Грција....

Како да излупите манго со чаша?

На кој му текнало алал да му е!

Летно освежување: Овошна сангрија

Потребни состојки: 1 шише црвено вино (традиционално се употребува суво црвено вино, но...

Како да ги исчистите семките од лубеницата за 2 минути?

Лубеницата е овошје кое е најдобро за дехидратација и детоксификација на организмот во...

Фото: Погледнете го како седи овој „ПАЦИЕНТ“ во еден од градските автобуси на ЈСП!!!

Вистински хит станаа новите градски автобуси на ЈСП. Само овој пат малку поинаква слика!...

Соблакање на прва средба: Филмот „Соблечи ме“ на Tatia Pilieva

Ова е продолжение на она чудно/слаткото видео, во кое тотални странци треба да се бакнат на...