Категорија: Секојдневие

Се сеќавате на страшната куќа во Црниче? Сега може да ја посетите преку 3Д проекција

Веројатно се сеќавате на страшната куќа во населбата Црниче, која беше срушена пред неколку...

СИ ЗАСЛУЖИ: Го испровоцира максимално, па се случи нешто неочекувано од обезбедувањето…

Post by Mundo 96.5.

Видео: Малку се вртеше, а потоа …

Post by El Circo.

Тест на умот: Колку лица има на сликата?

 Колку лица има на сликата? На сликата има 16 лица. Само 1% успеваат да ги пронајдат!

Тука земете си ја вашата дневна среќа

За да е среќен еден човек, на ден му се потребни само десет едноставни работи: Едно вкусно...

Видео: Внимателно погледнете го автомобилот – што се случува пред вашите очи

Произведувачот на автомобили Шкода неодамна го претстави новиот модел Фабија и во рамки на...

Постои ли фудбалски судија со подобар задник?

32-годишната италијанка Клаудија Романи се откажа од работата како модел за да стане...

Кога е во прашање талентот, запознајте ја … Кели Бочварова!

Девојката за многу кратко време стана препознатлива на социјалните мрежи по своите...

Конечно го знаеме одговорот: Еве колкава е просечната должина на пенисот

  Една интернационална студија која проучувала 15.000 пениси, дошла до одговор на прашањето:...

Видео: К-15 Донесување на закон за минич во собрание

Еве како на времето се носеше законот за минич во сообрание …

Дрон успеа да го сними средиштето на активен вулкан: Погледнете ја оваа неверојатна глетка!

Сите ние знаеме дека вулканите се исклучително опасни, па токму затоа ерупциите главно се...

Мислите дека ова се два квадрати со различна боја? Се лажете!

По славниот фустан, еве ново лудило. Неодамна забележавме дека интернетот се подели во две...

Видео: Слатки и смешни реакции на бебиња, тато кога ќе дојде дома

Погледнете ги овие слатки и смешни реакции на бебиња, тато кога ќе си дојде дома…...

ФОТО: Мејкап артистка „оживува“ ликови од цртаните филмови на своите усни

Лаура Џенкинсон е мејкап артистка која ги „оживува“ ликовите од своите омилени анимирани...

Туна полугола на „Инстарам“ (ФОТО)

Туна Сејдиу е позната по провокативниот стил, без разлика дали е тоа во нејзините...

Што ни носи Тимберленд за сезоната пролет/лето 2015

Timberland ги привлекува лицата кои константно се во движење и обожаваат да се забавуваат на...

Легендата Мајкл Џордан официјално е милијардер

Најдобриот кошаркар во историјата и сопственик на Шарлот Хорнетс, Мајкл Џордан, официјално...

Филип Миркуловски: Се е полесно кога најблиските се до тебе…

Post by Филип Миркуловски.

Видео: Има само 6 години а готви, пере, чисти и цело семејство зависи од неа!

Како најстара од трите деца, Лили-Киртин Гросман готви, чисти и и помага на нејзината мајка...

8 работи кои не знаевте дека ги измислиле Kинезите

Вообичаено важи мислењето дека сè што е кинеско е неквалитетно. Но, веројатно не сте ни...