Категорија: Секојдневие

Фото: Најзгодниот професор во светот предава математика

Пиетро Писели е професор по математика на еден Универзитет во Лондон, но не е тоа причината...

„Сине мој, го дадов животот за тебе а ти заборави на се“!

Емотивно писмо од една стара мајка до својот син: Сине мој! Ова писмо е од твојата мајка која...

ПЕСНА ЗА ВЕРНИ ДРУГАРИ: Конечно стигна новиот хит на Наум и Андруш!

Македонецот Андруш Ангелковски кој пред неколку месеци ја придоби македонската јавност...

СУЛЕЈМАНКИ: Хеланките со ликовите од „Сулејман“ се ХИТ или не?! (фото)

Хеланките со ликовите на јавни личности по се изгледа се моден хит на пролетта 2015! По Рајан...

ФОТО + ВИДЕО: Анџелина Џоли со пресреќните ќерки на Kids’ Choice Awards

Анџелина Џоли седеше во првиот ред на манифестацијата Kids’ Choice Awards заедно со своите ќерки...

Маца Дискреција сака шамарање за време на секс

Босанската позната по името Маца Дискреција, за српски Курир откри дека сака за време на...

Летно сметање на времето и секс

Кога е најдобро време за секс? Наутро, за почеток на денот, наместо стискање снуз, па снуз, па...

Видео: Многу познати кошаркари неможат, но ова девојче има само 11 години и забива со леснотија!

Уште еден голем талент од земјата (САД) каде што се игра најдобра кошарка на светот.. Ешлин...

Оваа храна е полоша и од дрога – Дали и вие сте зависни од неа?!

На сите ни е во самата природа да бидеме зависни од храна, бидејќи во спротивно би умреле од...

ВИДЕО: КОГА ГОЛМАН ЗА ЕДНО ПОЛУВРЕМЕ ВИ ДАДЕ ТРИ ГОЛА

Небојша Симиќ (22) е повремен репрезентативец на Црна Гора и е голман на шведски Малме. Стана...

ЗМАЈ ГО ПОКАЖА ЗМАЈОТ: Ги соблекол боксерките и маструбирал во реалното шоу на срамот “Парови”(фото)

Змај од Шипово, кој е новиот станар во  луксузната вила Парови, ги симнал гаќите и пред сите...

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДАЛ ГТЦ ПРЕД ПОВЕЌЕ ОД 30 ГОДИНИ (ФОТО)

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДАЛ ГТЦ ПРЕД ПОВЕЌЕ ОД 30 ГОДИНИ (ФОТО)

Видео: Невестата неможе да се запре од смеење! Што е причината!?

Ова видео е едно од најсмешните моменти на свадба. Затоа ве предупредуваме дека ова смеење е...

ЗА ЖЕНИ: Време е да научите да паркирате паралелно …(видео)

Сите знаеме дека многу од возачите не знаат да паркират. Нели, она паралелно паркирање на...

Погледнете како се прави суши од палачинки, банана и нутела

Потребни ви се само пет минути за да го направите овој едноставен и превкусен десерт....

Имав 25 минути да се спасам

Роуз Амели Икард е една од 745-те луѓе кои успеале да го преживеат страшниот бродолом....

СЕ ПРОДАВА: Купена 6000 денари а се продава за 2000 хитнооо – “поради заминување во странство”

Видео: Дечко, ај ако сакаш напумпај ми ја гумата!

На ваква инспирација и тракторска гума ќе напумпаа! Погледнете ја оваа скриена камера …...

Приказната за Црвенкапа раскажана од волкот

Шумата е моја куќа. Живеев и ја чував, се трудев да ја држам средана и чиста. Еден сончев ден,...

Како еден чичко помогна, неговата внука да го преброди срамот (фото)

Погледнете на кој начин овој чичко и помогна на својата внука да го преброди срамот. 4...