Категорија: Секојдневие

Видео: Кумот ја фати жената на неговиот најдобар другар како таа го …

Тоа е тоа модерно време. Се напила некоја чашка алкохол и одма си најде замена за својот маж....

Спиел со повеќе од 1000 жени!

Голем број од музичарите ги бие глас дека имаат богат љубовен живот, а често во своите...

Фото: Полицаец ли е, што ли е???

Можеби во цивилка е, не се знае :) Но, како и да е, совршена комбинација на добра кондура со...

Видео: Погледнете го новиот спот на Кристина Арнаудова и групата “Ај Кју”

Промовиран новиот спот на Кристина Арнаудова и групата „Ај Кју“ кој го снимаа минатата...

Видео: К-15 500 денари казна за зорт!

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=P8RYAD3eZTE[/tube]

Гугл во Македонија и тоа во Драчево!

Дали има некаква врска кромидот, но сепак колата на Google  која ги снима улиците заглави во...

Што се случува ако пробате да го блокирате Марк Цукерберг на Facebook?

Ако некогаш сте се обиделе да го блокирате Марк Цукерберг, основачот на Facebook, голема е...

Видео: Даниел Кајмакоски на Златно славејче со нов хит!

Композицијата  е дело  на Александар Митевски, а текстот на Огнен Неделковски. Спотот е во...

Видео: Дечково не е нормален, дечково е будала за сите пари! Како може вака? Што му е? Дали е здрав?

Првите зборови додека го гледавме видеото што ни го испрати Антонио Димовски беше: Дечково...

Оваа приказна го освои светот – се состанувам со девојка иако сум женет!

Џерид Вилсон е сопруг, татко, автор и блогер. На својот блог тој јавно го пишува текстот со...

Видео: Погледнете што му направија на овој заспан рибар …

Којзнае колкав сом сонуваше дечково … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=Wymj14sJQ5E[/tube]

ФОТО: НАШИТЕ ТАБЛЕТИ ОД ДЕТСТВОТО :)

Без гаќички и градник: Овој пат сите очи биле вперени во сестрата на Ким Кардашијан

Каде и да се појават, сестрите Кардашијан предизвикуваат големо внимание, па така и овој пат...

Купил 99 Ајфони за да ја импресионира саканата

Иако има малку логика во подвигов, сепак заљубениот Кинез за да направи срце и да ја...

ВИДЕО: Ново урнебесно видео од Баба Роса! Стојанка дутка пијана не знаа на кој свет е …

 [tube]https://www.youtube.com/watch?v=mhGB9STqA88[/tube] Видеото го објави порталот Карма

Фото: Во 1 и 2 година девојка без мана, љубовниот бран во 3 ја мана, заплива во брачни води и во 4 Кристијан го роди …

Фото: Ова е Вип влезот на битолскиот фудбалски стадион „Тумбе Кафе“

На битолскиот фудбалски стадион „Тумбе Кафе“  на секој меч се гледаат се поголеми...

Видео: 11 забавни факти за Вин Дизел

Актерот Вин Дизел е еден од најпопуларните луѓе во светот и тоа се потврдува со бројот на...

Ова е листа на најчестите грешки што ги прават многу твои врсници, ама и повозрасни луѓе

Здодевно ти е на часот по македонски јазик? Не обрнуваш доволно внимание кога предава...

Видео со моќна порака: Што се случува во Red light district во Амстердам?!

Red light district е местото во Амстердам каде е лоцирана легалната проституција, тука има и секс...