Категорија: Секојдневие

Преубави и пребогати Русинки кои владеат со Инстаграм

Тие се нестварно убави, пребогати и исклучително популарни на социјалната мрежа Инстаграм....

GIF моменти од диско кои ќе ве насмеат! :)

GIF прајслес моменти од диско кои секој ги има проживеано, ама вака на трезно, верувајте ќе ве...

Видео: Богати луѓе – Марјан Георгиевски

Ова е едно од најсмешните видеа на Стенд-ап комичарот Марјан Георгиевски , Богати луѓе!...

Видео: Импресивно видео за безбедноста во авионите, инспирирано од трилогијата Хобит

Новозеландската авио компанија, во соработка со ѕвездата на Хобит, Елајџа Вуд, го сними ова...

Фото: Кирилицата и Latinicata се споија во Скопје!

Погледнете ја убаво фотографијава и одлучете сами каде ќе одите во Скопје или во Скорје :)...

Фото: Среќа е … кога со 60 денари уплата во кладилница, ќе фатиш само 20.000 Евра!

Една од нашите Среќни слики гласи: Среќа е … кога ќе уплатиш тикет во кладилница со...

Фото: Што не е јасно? :)

Фотографијата е превземена од Фејсбук групата: Ѕид на сообраќајниот срам...

Ексклузивно: Видете го синчето на Ѓоковиќ

“Штом станав татко, тенисот веќе нема да биде главен приоритет во мојот живот. Тоа ќе е...

На пролет пингвини во Скопската Зоолошка

Скопската Зоолошка веќе ги подговтвува живеалиштата на пингвините кои ќе пристигнат од...

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новиот македонски порнич!

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новата порносцена во продукција на „Валијант“ во која...

Видео: 18+ Не сте виделе до сега вакви сексуални Олимписки Игри! Погледнете што се постои во светов …

Не сте виделе до сега вакви сексуални Олимписки Игри! Погледнете што се постои во светов …...

Видео: Tom and Jerry – Стани моме да заиграш (На Негорчки дијалект)

Слушнете како звучи Стани моме да заиграш (На Негорчки дијалект) …...

Видео: Пазете на кого му покажувате среден прст додека возите, за да не ви се случи истово …

Сигурно досега сте се сретнале со возачи кои без потреба се агресивни, менуваат ленти,...

Македонскиот камионџија со нова песна порача „Пеј народе”

Откако стана вистински хит на социјалните мрежи, овој македонски камионџија со ново видео...

И вакви огласи постојат! Струмичанец сам се продава за брак на Пазар3 …

Дали станува збор за шала од страна на некој од неговите блиски, или сепак Иле навистина се...

Што сѐ треба да знаете за парфемите?

Неодамнешното истражување во врска со парфемите, открило многу интересни податоци. Па, еве...

Претставата „ЛУЗНА“ во пресрет на Денот на жртвите од трговија со луѓе

Знаете ли дека тоа се случува и кај нас? Знаете ли дека тоа е актуелен проблем за кој многу...

Сателитски снимки кои засекогаш ќе го променат начинот на кој ја гледате Земјата

Сателитските снимки можат да бидат корисни кога станува збор за метеорологијата,...

Видео: Погледнете што се случува со Вашиот мозок додека имате оргазам!

Жените кои мастурбирале во магнетно резонантна томографска машина, од почеток до крај...

СЕКОЈА ЧЕСТ: Еве како македонски камионџија го минува своето време додека вози камион!

Андруш е македонски камионџија од Ресен, кој своето време го минува додека вози низ...