Категорија: Секојдневие

КАКО ДА ПРЕПОЗНАЕТЕ ДАЛИ ЈАЈЦЕТО Е РАСИПАНО?

Ви представуваме неколку теста со кои ќе можете да ја проверите свежината на јајцата кои сте...

Видео кое ќе ви го стопи срцето: Ова девојче за неколку дена го виделе 5 милиони луѓе

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=g1tVbD2aQ7E[/tube]

Зошто во Србија нашите учесници не зборуваат Македонски?

Дали некогаш сте се запрашале зошто нашите преставници во српските шоуа не зборуваат...

Снег во Македонија – eве каде вее во моментов

Слаби снежни врнежи веерва регистрирани на повисоките места во Македонија. Слаб снег кој...

5 секојдневни грешки кои ги правите додека возите автомобил

Возење автомобил е една од оние работи кои многу луѓе мислат дека го имаат совладано на...

Видео: Овој Јапонец не го користи таблетот за Фејсбук, туку „растура“ на тапани

Погледнете како тој свири на тапани и тоа само со прсти … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=ztLEiNpE5PQ[/tube]

Денес е „Свети Климент Охридски – Чудотворец“ За многу години!

  Македонската православна црква денеска го празнува споменот на својот патрон свети...

Видео: Што прави младава мајка со своето бебе секое утро?

Додека за повеќето мајки раѓањето на бебто значи многу мака и непреспиени ноќи и многу малку...

Видео со 126 милиони прегледи ќе ве остави без текст!

Кога ќе го погледнете видеото ќе сфатите зашто е тоа така. [tube]https://www.youtube.com/watch?v=A6XUVjK9W4o[/tube]

Чудото на Света Петка: Докторите му рекле дека умира, но…

Еднаш бев на работ на смртта, сите ме отпишаа. Во тој момент, сакав само да оздравам, а знаев...

Гугл ја укина најдосадната опција на Интернет

Сите кои што користиме повеќе интернет сервиси кои што бараат креирање на сметка, го имаме...

Видео: Twerk на Руски начин

Keep calm and twerk that Згодни Русинки имаат спремено кореографија само за вас Погледнете...

Полицијата во Велика Британија ќе ги исмејува пијаните возачи на твитер

Полицијата во Велика Британија сериозно си ја сфаќа својата работа така што преку...

Видео: На оваа жена 4 ипол минути и беа потребни … Погледнете што се случи

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=HYcsW48HHXM#t=21[/tube]

Фото: Првиот роденден на Тоше Проевски

Фотографијата е дел од приватниот албум на семејството на Тоше Проески. На фотографијата...

Видео: Убавицата и ѕверот

Популарниот фитнес модел Лазар Ангелов во придужба на убавата Јанита. Погледнете они како...

Видео: Ќе ве насмее до солзи: Кога тато си “игра фризер“

Иако обично мајките на своите ќерки им ги прават фризурите,сепак понекогаш и татковците...

Фото: Природен цветен мед “Ајвар”

Фото: Audi A6 на кинески начин

Кинеските автомобилски компании се познати по копирањето на познатите западноевропски...

ДУЕТ НА ГОДИНАТА: Овој булдог се вози во автомобил, слуша музика, но и пее заедно со неговиот сопственик!

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=tw7luJ4D1MU#t=44[/tube]