Категорија: Шоу-бизнис

Зошто Ана Ивановиќ не сака дадилка за синот?

Иако се шпекулираше дека првото бебе ќе се роди во родниот Белград на Ана, тоа се случи во...

Анџелина Џоли се заљуби во помлада верзија од Бред Пит

Откако се раздели од Бред, Анџелина Џоли (42) беше поврзувана со многу мажи.  Најнов што се...

КЛАНОТ КАРДАШИЈАН – ЏЕНЕР НЕ МИРУВА: КРИС ЏЕНЕР НА 62. ГОДИНИ ПЛАНИРА УШТЕ ЕДНО ДЕТЕ?

Крис Џенер, мајка на “кланот” Кардашијан – Џенер, наводно планира уште едно дете. Крис има...

Модна битка: Северина или Индира- на која подобро и стои?

Нема тајна дека чантата на Gucci, Dionysus Bamboo веќе некое време е една од најпродаваните и...

Мила Кунис во досега невидено издание

Добро позната актерка речиси секогаш изгледа беспрекорно и овој стајлинг остави многумина...

Погледнете како изгледала Меланија Трамп во младоста, пред естетските корекции

Америка во својата историја никогаш немала прва дама слична на Меланија Трамп! Згодна, убава...

Наташа Беквалац за прв пат покажа како изгледа нејзината ќерка

Српската пејачка Наташа Беквалац пред помалку од еден месец на свет ја донесе својата ќерка...

Бали Бег не бил отсекогаш толку убав, а оваа фотографија е доказ за тоа!

Секој од нас има некоја фотографија која би сакал да ја скрие од сите. Еден од најпопуларните...

Повторно провоцира: Емили Ратајковски во најсекси издание досега!

Манекенката Емили Ратајковски (26), важи за една од нејсексипилните познати дами и често се...

Ова никој не го очекуваше: Елена Ристеска ја покажа својата ќерка!

Пејачката Елена Ристеска објави слика на Инстаграм која ја збуни цела јавност… Имено таа...

Селена Гомез во опуштено издание на јахта со пријатели, без Џастин Бибер

Селена Гомез изминативе денови уживаше на јахта во Сиднеј, Австралија заедно со неколку...

Авторот на најголемите балкански музички хитови се бори со најлошата болест

Неодамна, регионот беше шокиран од веста дека авторот на најголемите музички хитови од...

Раскинување на врската полна љубов, по цели 10 години, ја направи убавицата да изгледа бедно

По целосна деценија, љубовта е завршена… Бразилскиот врвен модел Алесандра Амброзио ја...

Ова е првата фотографија од Лука, синот на Ана Ивановиќ и Бастиан Швајнштајгер

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ и фудбалерот Бастиан Швајнштајгер, вчера станаа...

Никој не би ја погледнал! Вака изгледала Ким Кардашиан на 17 години

Ким не признава дека има корекции на своето лице, но сега тоа јасно се гледа. Крис Кардашиан...

Имала тајна врска со жена: Анџелина Џоли го изневерувала сопругот со оваа девојка!

Наводно, овие две дами врската ја одржувале со години, а Анџелина била на чекор од развод....

Трета среќа: Шерон Стоун се вери со 19 години помладиот Италијанец, а погледнете го вереничкиот прстен!

Шерон Стоун (60) неодамна во едно интервју признала дека е емотивно исполнета, а за тоа е...

Брижит Бардо бременоста ја споредила со тумор, а ни денес не го сака својот син!

Брижит Бардо важи за една од најубавите жени во светот, а малкумина знаат дека била во...

КРАЈ НА МОЛКОТ: Зошто не се распадна бракот за кој се зборува со години?

Кога се дозна дека познатиот рапер и продуцент Џеј-Зи ја изневерил својата сопруга Бијонсе,...

Кендал Џенер и Бела Хадид топлес и во танги уживале на рајските Бахами

Често можеме да ги видиме како блескаат во модни изданија, но сега блескаат на друг начин. ...