Категорија: Шоу-бизнис

Слатката трудница Кејт Хадсон го истакна мешето во фустанот на сезоната (Фото)

Кејт Хадсон, позната холивудска актерка, знае дека белата боја е најпопуларната за оваа...

Зошто ќерката на Џеки Чен живее како бездомничка?

Ета Чок Лем, ќерката на познатиот актер Џеки Чен е бездомничка и живее под мост заедно со...

Љубовницата го бодри на трибините: Тристан дефинитивно ја замени Клои Кардашијан со нова девојка

Изминатите недели откако Тристан го привлече вниманието на медиумите и на целото семејство...

Погледнете какво изненадување му приготви семејството на Дејвид Бекам за роденден! (ВИДЕО)

На својот 43-ти роденден поранешниот фудбалер Девид Бекам своето семејство го изведе на...

Парот на кој му завидува пола Холивуд, прослави 30 години од брак!

61-годишниот Том Хенкс е еден од ретките мажи во Холивуд кој успеа да го зачува бракот веќе...

Ова се 15-те највпечатливи фустани на црвениот тепих за доделувањето на Оскарите на сите времиња

Доделувањето на Оскарите е манифестација за која познатите холивудски дами особено...

Колку се убави познатите личности за време на бременоста

Често се вели дека жените сјаат за време на бременоста. Сепак, ова не е мит – бремената...

Верувале или не, позади оваа густа брада и долга коса се крие познат холивудски актер!

Киану Ривс е еден од најпрепознатливите холивудски актери, но оние кои  можеле да го...

Тотално изненадување: Нема да поверувате која е најубавата жена во светот според „Пипл“

Џулија Робертс, Никол Кидман, Кејт Хадсон… не не се работи за ниту една од нив. Овој пат...

Првата фотографија од малата наследничка на Џорџ Клуни: На кого личи?

Мислењата се поделени кога се работи за изгледот на ќерката на Амал и Џорџ Клуни. Некогаш...

Ја паметите Ана Бебиќ од „Операција Триумф“ – вака изгледа во нејзината прва бременост! (ФОТО)

Сигурно се сеќавате на убавата девојка Ана Бебиќ од познатото музичко шоу „Операција...

10 холивудски ѕвезди чиј изглед тотално се промени со пластична хирургија

Многумина, особено во Холивд, се решаваат да направат некаква естетска корекција. Се е тоа во...

Ова е скриениот талент на преубавата Блејк Лајвли

Ние никогаш не сме се сомневале дека Блејк Лајвли е исклучително талентирана. Освен тоа што...

Тешкиот живот на Кајли Миног: Ми требаше време да се помирам со помислата дека никогаш нема да бидам мајка!

Австралиската пејачка Кајли Миног отсекогаш говорела искрено за себе, за плановите кога...

Никогаш не е доцна: Ѕвездата од Џејмс Бонд, Даниел Крег (50) го чека своето прво дете со сопругата (48)

Ѕвездата од филмовите за „Џејмс Бонд“ и неговата сопруга, својата врска ја започнаа во 2010...

Кога сопругот Кание ја слика Ким Кардашијан, тоа изгледа вака: Во кревет и без градник!

Ким Кардашијан и Кание Вест се венчаа пред четири години, а заедно имаат три деца. Ким...

Лицето и понатаму го крие, но не и својот дом. Погледнете како изгледа куќата на Сиа!

Познатата пејачка Сиа го продава својот дом во Лос Анџелес за 849,000 долари. Куќата е изградена...

Фијаско или моден погодок на сестрите Кардашијан? Проценете сами!

Претходната недела Кортни и Ким Кардашијан се вратија од островот каде што беа на заеднички...

Пипа Мидлтон е бремена, го очекува своето прво дете!

Сестрата на Војвотката од Кембриџ, 34 годишната Пипа Мидлтон го очекува своето прво дете. ...

Прв пат по разводот: Џенифер Анистон покажа во што најдобро се чувствува! (Фото)

Џенифер Анистон со текот на времето до донесе својот стил до совршенство, а овој класичен...