Категорија: Шоу-бизнис

Чија задница вреди 300 милиони долари, а чија „само” пет?

Познато е дека холивудските ѕвезди многу се грижат за своетозадница. Некои од нив станале...

ВИДЕО: Милан Калиниќ уапсен среде емисија!

Како што веќе стана пракса, жирито на Пинк ѕвездите и Милан Калиниќ од емисија во емисија...

ВИДЕО: Трајче со „Тажна љубов среќна песна“ продолжува да ги освојува „Пинковите ѕвездички“

Уште еднаш Трајче Ѓеоргиев го воодушеви жирито во натпреварот „Пинковите ѕвездички“....

Бијонсе го објави новиот дует со Крис Браун (видео)

Сите го очекуваат новиот албум на Бијонсе, но веќе вчера беше објавена една од песните и тоа...

ФОТО: Викторија Лоба си ги сликаше стомачните …

Прекрасната Русинка, Викторија Лоба знае дека за да се биде ѕвезда на естрадата, треба и да...

ВИДЕО: Среќа е … кога Ријана ќе те разбуди од спиење! Погледнете кого го разбуду…

Обично тој се шегува со луѓето, но сега Џими Кимел остана „наместен“ од страна на Ријана по...

ВИДЕО: Велигденски јајца со ликови од поп-културата, го има и задникот на Ким Кардашијан!

Еден уметник направил велигденски јајца со ликовите на најлегендарните карактери и ѕвезди...

Упс! Ветерот открил повеќе од што требало (Фото)

Може да бидете беспрекорно облечени, но мал ветер може да го уништи вашиот изглед. Поткренат...

Сиа -поп ѕвездата која го крие лицето

Сиа  уште еднаш ја покажува огромната бела перика, зад која сепак упорно го крие лицето....

ВИДЕО: Станаа популарни со фаќање за гради, но сеа спремиле нешто ново …

Се сеќавате на девојките кои со својот распеан настап во автомобил и френетичко фаќање за...

Видео: Тошо Малерот од К-15 им се закани на членовите од емисијата “Еден на еден”

Легендарниот член на К-15 со свое ретко тв гостување во емисијата “Еден на еден” на...

НЕКОГАШ ИМАЛА И ПОВЕЌЕ ОД 100 КИЛОГРАМИ, А ДЕНЕС ТАА И НА 39 ГОДИНИ ИЗГЛЕДА РЕЧИСИ СОВРШЕНО!

Фитнес инструкторката и поборникот за здрав начин на живот, Џенифер Никол Ли (39) секој ден...

ГЛУПАВАТА И ПОГЛУПАВАТА: Маца и Атина не знаат колку букви има во азбука!(видео)

Маца Дискреција и Атина Ферари се натпреваруваа во квизот „Коцката е фрлена“. Но ниту една...

ВЕЧЕРВА ЌЕ БИДАМ НАЈУБАВА: И Лила Филиповска се маскираше за 1- ви Април … (Фото)

Vecerva ke bidam najubava…1 vi April vo SE ILI NESTO by Elena Luka♥️ Posted by Lila Vanila Filipovska on Wednesday, April 1, 2015

ПОЛУДЕА ПАРОВИ: Погледнете како изгледаше нивната “СЕКС” забава … (Видео 18+)

Ова таканаречено реално шоу на срамот, дефинивно не е за на телевизија. Погледнете ја...

Фото: Ја одмарам, он работе. Па он работе, ја одмарам…

Ја одмарам, он работе. Па он работе, ја одмарам…Од instagram/EdenNaEden Posted by Eden na Eden on Tuesday, March 31, 2015

Видео: Фаќање на ритам со плескање по задникот …

Секој ден нешто ново во балканското реално шоу на срамот “Парови”. Атина пее, а Марко ја...

ПОРАДИ НЕА ОСТАВИ СЕ: Ова е девојката која му го смени животот на Мистер Бин (фото)

  Таа има 32 години, а тој 60, а покрај сите емоции, нив ги спојува и љубовта кон комедијата,...

ФОТО: Ѕирнете во преубавиот дом на Роберто Кавали

Како изгледа домот во кој живее еден од најпознатите дизајнери? Раскошно, отмено и секако...

ВИДЕО: Битолчанката Марија воодушеви на Х фактор

Во втората епизода од новата сезона на Х фактор, вчера се претстави и битолчанката Марија...