Категорија: Шоу-бизнис

Фото: Зебрата на Лила!

  Нашата водителка Лила Филиповска знае да ужива во летото. Таа деновиве престојува во...

Мајли Сајрус повторно лета на крилјата на љубовта

Мајли Сајрус повторно лета на крилјата на љубовта, а новата партнерка на скандалозната...

СЕВЕРИНА: Во бранови сум ќе ве барам! (Фото)

Северина Вучковиќ го најави долгоочекуваниот одмор, имаме можност згодната пејачка да ја...

Фото: Боки 13 беше меѓу девојките додека Тамара го фрлаше бидермаерот

Во неделата популарната Тамара се омажи.  Таа и избраникот на нејзиното срце кошаркарот...

ТОЛКУ СЕ НА ИНСТАГРАМ: Милан Калиниќ и Ден Билзеријан

Познатиот српски водител и актер Милан Калиниќ (42) одлучи да му ја преземе славата на кралот...

НАЈГОЛЕМИТЕ ЗАДНИЦИ ВО СВЕТОТ: Кој е поголем, на Серена или на Кардишијан!? (Фото)

Светската тенисерка и познатата старлета се сретнаа во Лондон, а според фотографиите,...

КАКО СТРУГА НЕМА ДРУГА: Стружанецот Касами ја ќари Никол Шерцингер (ФОТО)

Откако раскина со возачот на Формула 1, таа подолг период беше осамена, но деновиве падна во...

СЛЕДНА ЗА МАЖЕЊЕ: Катарина Ивановска го фати бидермерот кај Тамара на свадба! (Фото)

Големата свадба на Тамара Тодевска и сега веќе нејзиниот сопруг, Александар Димитровски...

Фото: Никол Шерзингер на роденденско патување на Миконос

Пејачката Никол Шерзингер моментално престојува на Миконос, каде што после работните...

„Најлајкуваната“ фотографија на Instagram

Фотографијата со најмногу лајкови на Instagram ѝ припаѓа на Кендал Џенер. 19-годишната ѕвезда од...

Овој пар ги турна од тронот Бијонсе и Џеј Зи!

Тејлор Свифт и Калвин Харис ги турнаа Бијонсе и Џеј Зи од врвот. Вкупната заработка...

Трајче Ѓорѓиев влезе во големото суперфинале на „Пинкови ѕвездички“

И овој петок беше во знакот на „Пинковите ѕвездички“! Дванаесет кандидати вечерва се бореа...

Кралот на Инстаграм само неа не може да и каже НЕ

  Британка Роузи Роф  е единствената девојка која „кралот“ на Инстаграм Ден Билзеријан ја...

ВЕРУВАТЕ ЛИ ВО СУДБИНА? ПОБЕДНИКОТ НА „ИКС ФАКТОР“ РАСКАЖА НЕВЕРОЈАТНА ПРИКАЗНА

„ Имам една интересна приказна. Кога дојдов во Белград уште пред неколку месеци, откако...

Анџелина или Дани: Која е позгодна ?

Mногумина сметаат дека Анџелина Џоли е една од најубавите жени во светот, но ќе бидат уште...

Бред и Анџелина се разведуваат?

Сензационалната вест ја објави американскиот таблоид „Ин тач“ (In Touch) повикувајќи се на...

Боби Мојсовски со емотивен статус на Фејсбук

Икс Фактор заврши, а со тоа и настапите на нашиот најуспешен претставник Боби Мојсовски....

СИ СЕ НАЈДОА: Адриана Лима и Нејмар (Фото)

Бразилската убавица Адриана Лима  со славниот фудбалер Нејмар Адриана раскинала со Џом,...

НАЈПОПУЛАРНИОТ ТАТКО ВО СВЕТОТ: Кристијано Роналдо со 5-годишниот син на Бахами (Фото)

Кристијано Роналдо со малиот син се релаксира на тропските плажи на Бахами. Популарниот...

Уапсен раперот Пи Диди

Рап ѕвездата Пи Диди вчера е уапсен во спортскиот комплекс во познатиот универзитет во Лос...