Категорија: Шоу-бизнис

ВИДЕО: Битолчанката Марија воодушеви на Х фактор

Во втората епизода од новата сезона на Х фактор, вчера се претстави и битолчанката Марија...

Видео: Столе Стоилов се заканува на хелиум

Столе Стоилов од РК Вардар пушта сочни закани на хелиум! [tube]https://www.youtube.com/watch?v=AfMiDuNOlN8[/tube]

ВО ДРЖАВАВА ЛИ ДА ПРАВАМ БЕБЕ: Мала песна од Жаре за тоа колку не лажат и ќе не лажат политичарите :)

Мала песна од Жаре за тоа колку не лажат и ќе не лажат политичарите :)...

ФОТО + ВИДЕО: Анџелина Џоли со пресреќните ќерки на Kids’ Choice Awards

Анџелина Џоли седеше во првиот ред на манифестацијата Kids’ Choice Awards заедно со своите ќерки...

Маца Дискреција сака шамарање за време на секс

Босанската позната по името Маца Дискреција, за српски Курир откри дека сака за време на...

ЗМАЈ ГО ПОКАЖА ЗМАЈОТ: Ги соблекол боксерките и маструбирал во реалното шоу на срамот “Парови”(фото)

Змај од Шипово, кој е новиот станар во  луксузната вила Парови, ги симнал гаќите и пред сите...

Царица: Најглупавите твитови на Ким Кардашијан испеани во песна(видео)

Шармантната Бети Милдер ги состави твитовите на популарната старлета во еден, а судејќи по...

Геј скандал ја тресе планетата: Том Круз и Џон Траволта 30 години се во тајна врска?!

Светските таблоиди не престануваат да пишуваат за наводната врска меѓу двајцата легендарни...

18+ Видео: Вака се прави тоа …

Мими му се „качи“ на нејзиното ново момче  и симулираше како тоа тие го прават. Воопшто не и...

Повторно заедно? Џенифер Лопез фатена како се бакнува со Каспер Смарт

Ја раскинаа долгогодишната врска, а цело време тврдеа дека се само „многу добри пријатели“....

Видео: Серена Вилијамс во улога на Бијонсе

Познатата светска тенисерка Серена Вилијамс очигледно добро се снаоѓа во танцувањето....

Рита Ора ги покажа брадавиците во проѕирна маичка

Рита Ора очигледно не поднесува градници, нешто како нејзината српска колешка Оља Карлеуша...

ТРАГИЧНО: Еве како изгледа “напалена” пијана девојка!(ВИДЕО)

Нема многу што да се коментира, погледнете ја Ружица во едно поинакво светло во балканското...

ПОВТОРНО ЌЕ СЕ МАЖИ: Пејачката ги остави дрогата и алкохолот зад себе

Би сакала повторно да се омажам. Верувам во бајки, рекла Бритни Некогашната поп принцеза и...

Видео: Уапсен е Реља од „Елитни Одреди“!?

Некогашниот член на групата „Елитни Одреди“ е приведен од српските специјалци. Реља...

Видео: Погодете која девојка тверкаше во базенот во реалното шоу “Парови”!?

Па и не е многу тешко да се погоди, кога знаеме дека Маца Дискреција учествува во ова реално...

СТОЛЕ СТОИЛОВ: Изедовме по два четврта бурек и по еден хамбургер!(видео)

Ѕвездата на РК Вардар, Столе Стоилов е гостин во #1на1, сабота (28.03.) во 22.30ч на Алфа. Погледнете...

Танцот на ова кинезче ќе ве изнасмее, а неговите зборови ќе ве трогнат

Ова 3 годишно дете вели дека сака да танцува, бидејќи кога танцува неговата мајка се смее, а...

Видео: 18+ Кога Маца Дискреција ќе ги земе работите во свои раце!

Секој ден гледаме се повеќе и повеќе скандали во познатото шоу на срамот “Парови”. Па...

ЕКСПЛУЗИВНО: Спасе во кафана со Горде, Миленко, Геро, Тони и Саше политико,

Жаре добива необични јавувања во емисија… [tube]https://www.youtube.com/watch?v=p4BNVVqAD1k[/tube]