Категорија: Шоу-бизнис

СМЕЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ: Ова е поранешната девојка на „50 cent“ (Фото)

Можеби не знаете која е Дафне Џој, но сосема сигурно ќе ја запаметите. Оваа жена важи за една...

СРЕЌА: Трајче со уште еден успешен настап, зачекори кон финалето на “Звездичките на Пинк” (Видео)

Уште еден прексрасен настап на струмичанецот Трајче Ѓоргиев во „Звездичките на Пинк’’....

18+ВИДЕО: ПРОЦЕНЕТЕ САМИ ШТО ПРАВЕА ТИЈАНА И ГАСТОЗ ПОД ТУШОТ ГОЛИ…

Во реалното шоу на срамот “Парови”, секојдневно гледаме дека освен секс, нема ништо...

Тони Зен во “Еден на еден”: Мене Урко ме чува, па пази како ми збориш …

Како и секоја сабота така и оваа, во најпопуларното ток шоу – “Еден на еден”,...

Емили Ратајковски објави фотка на која е скроз гола со зајачка глава

Ѕвездата од спотот за песната “Blurred Lines”, Емили Ратајковски го привлекува вниманието на...

Фото: Дали е ”пластична” или ”природна” кубанската Ким Кардашијан!?

Кети Фереиро има 21 година, по потекло е од Куба, а моментално “пали и жари” на...

ФОТО: Бијонсе сподели фотографија од свадбата на мајка си на јахта

Тина Ноулс стапи во брак со актерот Ричард Лосон. 61-годишната мајка на Бијонсе носеше бел...

Ким и Канје ја кристија ќерка си во Ерусалим

Ким Кардашијан и Канје Вест сè прават на висока нога и, се разбира јавно, па така и беше овој...

Мадона го „залапа“ Дрејк и добро е што не поврати на сцена

Мадона како и секогаш сака да биде во центарот на вниманието. Тоа секогаш и успева, но не баш...

ВИДЕО: Емотивна изведба на „Јано мори“ проследена со солзи

Јелена Грбовиќ која се натпреварува во шоуто „Пинк ѕвезди“ со својата емотивна изведба на...

18+Видео: Маца Дискреција имаше секс во тоалетот…

Маца Дискреција и Гастоз дефинитивно станаа најинтересните станари во реалното шоу...

Од позната актерка до готвачка: Фериде ќе пече баклави во слаткарница

Славната турска актерка Бергузар Корел, која се прослави како Шехерезад во серијата „1001...

Видео: Погледнете што му се случи на Енрике Иглесијас на сред концерт …

Шпанскиот секси пејач Енрике Иглесијас се лизна на сцената за време на концерт во Гватемала....

Ден Билзериан: Таа што можеш да ја имаш денес, не ја оставај за утре! (Фото)

Never put off till tomorrow, pussy you can fuck today Posted by Dan Bilzerian on Friday, April 10, 2015

Видео: Перо Антиќ има повеќе коли од цела репрезентација заедно!

Оваа сабота во “Еден на еден” специјални гости се македонските кошаркарски легенди,...

ФОТО: Ирина Шајк во минијатурни бикини на одмор во Мексико

Ирина Шајк беше фотографирана за време на одмор во Канкун, Мексико. Папараците ја уловија...

Како фустанот на Џеј Ло го промени светот

Ако досега не сте знаеле какво влијание има Џенифер Лопез на светот во којшто живееме, сега...

ВИДЕО: Како се снимаше “перверзното стенкање“ на Лила за 100% Гуте Фрухте!?

Веќе е познато дека славната Лила Филиповска е новото заштитно лице на соковите Гуте Фрухте,...

ФОТО: КАКО ИЗГЛЕДАЛ ПОЗНАТИОТ ВОДИТЕЛ ЖАРКО КАКО ДЕТЕ?

Еден од најдобрите  водители во Македонија,  кој од емисија во емисија ги смее и освојува...

Фото: Искинати и полуголи Кардашијанови го прославија Велигден

Семејството Кардашијан го прослави Велигден и во таа прилика сите беа облечени во бело. Она...