Категорија: Шоу-бизнис

СЕВЕРИНА: Во бранови сум ќе ве барам! (Фото)

Северина Вучковиќ го најави долгоочекуваниот одмор, имаме можност згодната пејачка да ја...

Фото: Боки 13 беше меѓу девојките додека Тамара го фрлаше бидермаерот

Во неделата популарната Тамара се омажи.  Таа и избраникот на нејзиното срце кошаркарот...

ТОЛКУ СЕ НА ИНСТАГРАМ: Милан Калиниќ и Ден Билзеријан

Познатиот српски водител и актер Милан Калиниќ (42) одлучи да му ја преземе славата на кралот...

НАЈГОЛЕМИТЕ ЗАДНИЦИ ВО СВЕТОТ: Кој е поголем, на Серена или на Кардишијан!? (Фото)

Светската тенисерка и познатата старлета се сретнаа во Лондон, а според фотографиите,...

КАКО СТРУГА НЕМА ДРУГА: Стружанецот Касами ја ќари Никол Шерцингер (ФОТО)

Откако раскина со возачот на Формула 1, таа подолг период беше осамена, но деновиве падна во...

СЛЕДНА ЗА МАЖЕЊЕ: Катарина Ивановска го фати бидермерот кај Тамара на свадба! (Фото)

Големата свадба на Тамара Тодевска и сега веќе нејзиниот сопруг, Александар Димитровски...

Фото: Никол Шерзингер на роденденско патување на Миконос

Пејачката Никол Шерзингер моментално престојува на Миконос, каде што после работните...

„Најлајкуваната“ фотографија на Instagram

Фотографијата со најмногу лајкови на Instagram ѝ припаѓа на Кендал Џенер. 19-годишната ѕвезда од...

Овој пар ги турна од тронот Бијонсе и Џеј Зи!

Тејлор Свифт и Калвин Харис ги турнаа Бијонсе и Џеј Зи од врвот. Вкупната заработка...

Трајче Ѓорѓиев влезе во големото суперфинале на „Пинкови ѕвездички“

И овој петок беше во знакот на „Пинковите ѕвездички“! Дванаесет кандидати вечерва се бореа...

Кралот на Инстаграм само неа не може да и каже НЕ

  Британка Роузи Роф  е единствената девојка која „кралот“ на Инстаграм Ден Билзеријан ја...

ВЕРУВАТЕ ЛИ ВО СУДБИНА? ПОБЕДНИКОТ НА „ИКС ФАКТОР“ РАСКАЖА НЕВЕРОЈАТНА ПРИКАЗНА

„ Имам една интересна приказна. Кога дојдов во Белград уште пред неколку месеци, откако...

Анџелина или Дани: Која е позгодна ?

Mногумина сметаат дека Анџелина Џоли е една од најубавите жени во светот, но ќе бидат уште...

Бред и Анџелина се разведуваат?

Сензационалната вест ја објави американскиот таблоид „Ин тач“ (In Touch) повикувајќи се на...

Боби Мојсовски со емотивен статус на Фејсбук

Икс Фактор заврши, а со тоа и настапите на нашиот најуспешен претставник Боби Мојсовски....

СИ СЕ НАЈДОА: Адриана Лима и Нејмар (Фото)

Бразилската убавица Адриана Лима  со славниот фудбалер Нејмар Адриана раскинала со Џом,...

НАЈПОПУЛАРНИОТ ТАТКО ВО СВЕТОТ: Кристијано Роналдо со 5-годишниот син на Бахами (Фото)

Кристијано Роналдо со малиот син се релаксира на тропските плажи на Бахами. Популарниот...

Уапсен раперот Пи Диди

Рап ѕвездата Пи Диди вчера е уапсен во спортскиот комплекс во познатиот универзитет во Лос...

ГОЛЕМА ЉУБОВ: Ричард Гир и неговата 33. год помлада девојка уживаат на Сицилија

Папараците успеаа да го фотографираат Ричард како се бакнува со моделот, која изгледа...

СРЕЌА: Ким Кардашијан и Кание Вест очекуваат момче

Во објавата на Instagram 34-годишната ѕвезда од шоуто „Keeping Up with The Kardashians“ постави фотографија на...