Категорија: Шоу-бизнис

Фото: Сестрите Кардашиан на натпревар облечени како за во диско!

Новата убавица која се пробива кон славата од семејството Кардашиан, слатката Кендал (19) се...

Папараците преку фотографии ги потврдија гласините дека Ирина Шајк и Бредли Купер се во врска

29-годишниот модел и 40-годишниот актер биле фотографирани за време на ноќна прошетка во...

Стоп! Забавата е овде! Облечена во бикини Марјана го прослави својот 30-ти роденден

Лото девојката – Марјана Станојковска го прослави 30-от роденден на интересен начин и во...

Фото: Ријана на Мет Галата се појави во кралска креација која се изработувала рачно цели 2 години

Кога Ријана зачекори на црвениот тепих пред музејот „Метрополитен“ во Њујорк, сите погледи...

ЗА НЕГО Е ЕДНА И ЕДИНСТВЕНА: Рики Мартин и Кончита Вурст заедно!

Рики Мартин ги изненади фановите кога објави фотографија на која е заедно со Кончита Вурст....

СО МАШКИ АЛАТ: Старлетите од „Парови“ вредно „работеа“ и за 1-ви Мај!

Бидејќи не смеат да ја напуштат куќата, продукцијата најзгодните станарки на реалното шоу...

Видео: Трајче Ѓеоргиев им покажа дека е главен фаворит во новата емисија на Пинк Ѕездички …

Трајче Ѓеоргиев во новата емисија на Пинк Ѕездички покажа зошто го сметаат за еден од...

ВАКА СЕ ЗАРАБОТУВА: Погледнете како танцува Атина Ферари за 1200 евра на приватна забава! (ВИДЕО)

Продукцијата Тв Хепи и реалното шоу на срамот “Парови” ја изненадија Атина Марковиќ...

Видео: Сестрата пробува да пее, но нејзиниот помал брат стана ѕвезда …

За гласовните способности на оваа девојка не можеме да се пожалиме, но она што е...

Македонци го освојуваат „Х фактор“: Боби ги остави без зборови, а Давид ја расплака Александра Ковач!

Конечните 6 кандидати, кои дефинитивно ќе ги видиме и во следната фаза, се момците кои...

Видео: Погледнете го најомиленото македонско семејство – 18 години подоцна!

 НАЈОМИЛЕНОТО МАКЕДОНСКО СЕМЕЈСТВО – 18 ГОДИНИ ПОДОЦНА! Филип, Марија и Кристијан, односно...

Новата Наташа Беквалац вечерва влегува во шоуто на срамот ”Парови”

Убавицата од Нови Сад, Наташа Шавија која многумина ја нарекуваат новата Наташа Беквалац...

СЕКОЈДНЕВИЕ И СТАНА: Лејди Гага гола на Инстаграм

Голотијата не е табу тема за Лејди Гага. Таа повторно ги почести обожавателите и...

Знаете ли кој е новиот дечко на Ирина Шајк!?

Убавата Руска манекенка Ирина Шајк, “довчерашна” вереничка на славниот Кристијано...

Според People: Сандра Булок е најубавата жена за 2015 година

Сандра Булок ја доби титулата Најубава жена на светот од списанието People. 50-годишната...

Фото: Никол Кидман со жешка фотографија ја запали социјалната мрежа „Фејсбук“

Популарната холиудска актерка, Никол Кидман со жешка фотографија ја запали социјалната...

ФОТО: Русокосата Ријана во секси разголено издание за „V Magazine“

Провокативноста е дел од имиџот на Ријана, па нејзините фанови воопшто нема да се изненадат...

ЦЕЛО ВРЕМЕ Е ГОЛА: Емили Ратајковски топлес и целосно голи фотки

Во јавноста излегоа нови секси фотки од познатата моделка Емили Ратајковски, направени во...

И СЕ МОЖЕ: Режисерката на 50 нијанси има 23 години помлад сопруг

Режисерката Сем Тејлор-Џонсон на пошироката јавност не ѝ беше позната сè до излегувањето на...

ПОРНО ШОУ: Најпознатиот порно глумец наскоро влегува во шоуто на срамот “Парови”

Сигурно повеќето од вас го гледаат, некој слушнале, некој на интернет виделе што се случува...