Категорија: Шоу-бизнис

Како фустанот на Џеј Ло го промени светот

Ако досега не сте знаеле какво влијание има Џенифер Лопез на светот во којшто живееме, сега...

ВИДЕО: Како се снимаше “перверзното стенкање“ на Лила за 100% Гуте Фрухте!?

Веќе е познато дека славната Лила Филиповска е новото заштитно лице на соковите Гуте Фрухте,...

ФОТО: КАКО ИЗГЛЕДАЛ ПОЗНАТИОТ ВОДИТЕЛ ЖАРКО КАКО ДЕТЕ?

Еден од најдобрите  водители во Македонија,  кој од емисија во емисија ги смее и освојува...

Фото: Искинати и полуголи Кардашијанови го прославија Велигден

Семејството Кардашијан го прослави Велигден и во таа прилика сите беа облечени во бело. Она...

Видео: Дали Давид е новиот Македонец што ќе го освои Х- Фактор!? Погледнете го неговиот настап…

Неверојатен настап, публиката ја крена на нозе. Па прашањето е дали Давид Темелков е новиот...

Видео: Бијонсе му посвети нова песна на Џеј Зи

Најновото изненадување од страна на Бијонсе е последната нејзина песна – баладата “Die With...

Видео: Дали Тошо Малерот и во вистинскиот живот е Тошо!?

Гостин во едно од најпопуларните телевизиски шоу кај нас “Еден на еден” беше Васко...

Ким успеа без разголување да собере повеќе од 1 милион лајкови!

Ким собра над 1 милион лајкови за фотографијата објавена на Инстаграм, а не се разголе! Иако...

ФОТО: Џесика Алба со ќеркичките се забавува на плажа на Кариби

Џесика Алба ја продолжи тропската авантура под карипското сонце. Атрактивната актерка беше...

Чија задница вреди 300 милиони долари, а чија „само” пет?

Познато е дека холивудските ѕвезди многу се грижат за своетозадница. Некои од нив станале...

ВИДЕО: Милан Калиниќ уапсен среде емисија!

Како што веќе стана пракса, жирито на Пинк ѕвездите и Милан Калиниќ од емисија во емисија...

ВИДЕО: Трајче со „Тажна љубов среќна песна“ продолжува да ги освојува „Пинковите ѕвездички“

Уште еднаш Трајче Ѓеоргиев го воодушеви жирито во натпреварот „Пинковите ѕвездички“....

Бијонсе го објави новиот дует со Крис Браун (видео)

Сите го очекуваат новиот албум на Бијонсе, но веќе вчера беше објавена една од песните и тоа...

ФОТО: Викторија Лоба си ги сликаше стомачните …

Прекрасната Русинка, Викторија Лоба знае дека за да се биде ѕвезда на естрадата, треба и да...

ВИДЕО: Среќа е … кога Ријана ќе те разбуди од спиење! Погледнете кого го разбуду…

Обично тој се шегува со луѓето, но сега Џими Кимел остана „наместен“ од страна на Ријана по...

ВИДЕО: Велигденски јајца со ликови од поп-културата, го има и задникот на Ким Кардашијан!

Еден уметник направил велигденски јајца со ликовите на најлегендарните карактери и ѕвезди...

Упс! Ветерот открил повеќе од што требало (Фото)

Може да бидете беспрекорно облечени, но мал ветер може да го уништи вашиот изглед. Поткренат...

Сиа -поп ѕвездата која го крие лицето

Сиа  уште еднаш ја покажува огромната бела перика, зад која сепак упорно го крие лицето....

ВИДЕО: Станаа популарни со фаќање за гради, но сеа спремиле нешто ново …

Се сеќавате на девојките кои со својот распеан настап во автомобил и френетичко фаќање за...

Видео: Тошо Малерот од К-15 им се закани на членовите од емисијата “Еден на еден”

Легендарниот член на К-15 со свое ретко тв гостување во емисијата “Еден на еден” на...