Категорија: Видео

ВИДЕО: Вака денеска изгледаат ѕвездите од „Подобар живот“

Серијата „Подобар живот“ беше една од најгледаните кај нас кон крајот на осумдесеттите...

Го сакаше пред Доналд: Поранешното момче на Меланија ги откри сите детали за врската (ВИДЕО)

Деталите за приватниот живот на првата дама на Соединетите Американски Држави не...

(ВИДЕО) Влегоа во тоалет и погледнаа кон огледалото: Ги облеа страв, а вие ќе се изнасмеете

На социјалните мрежи повторно кружи ова видео кое ги насмеа корисниците до солзи. Но, оваа...

ВИДЕО: На концертот на Пинк запеа 12- годишно девојче, сите останаа без текст

На концертот во Ванкувер, Канада, поп ѕвездата Пинк повика едно 12-годишно девојче заедно да...

Се разбудил од кома по 10 години? Не, пријателот решил да се пошегува со него, а погледнете зошто! (ВИДЕО)

Реј има проблем со алкохолот, а неговиот пријател го забележал тој проблем и решил да...

Клои Кардашијан ја покажа својата ќерка: Запознајте ја преслатката Тру! (ВИДЕО)

Клои пред еден месец ја донесе на свет ќеркичката Тру и одлучи да го сподели првото видео од...

Неверојатно! Оваа кинеска блогерка го трансформира својот лик од Мона Лиза до Тејлор Свифт

Не е случајно што се нарекуваат мејкап артисти. Доколку некогаш сте се посомневале во...

Освои голема сума на „Милионер“, а одговорот го знаеше бидејќи на тоа место ја изгубил ногата! (ВИДЕО)

Гарет Кендал во квизот „Кој сака да биде милионер?“ кој се емитува во Велика Британија...

Оваа вода е магична за чистењето на чевли од превртена кожа! (ВИДЕО)

Иако најчесто се користи за нега на лицето, вадење шминка… мицеларната вода, која во себе...

Го нарекуваат „ХУЛК“: Вбризгува опасно уље и стериоди кои може да го убијат, но нема намера да престане (ВИДЕО)

Бразилецот Валдир Сегато е 48 годишен бодибилдер кој доминира главно на нелегалните...

Погледнете за каде се подготвуваат ДНК, Џамбо Агушев, Лоба, Ван Гог и Eye Cue! (ВИДЕО)

Наскоро Скопје ќе добие нов урбан звук, создаден од повеќе од 70 изведувачи кои ќе се погрижат...

Таа се сомневаше во неговата лојалност, па му намести згодна девојка и настана хаос (ВИДЕО)

Една жена, која се сомневаше во лојалноста на нејзиното момче, одлучи да ја тестира во...

Девојки, фотографиите од Инстаграм не се реални. Ова е вистинската слика за женското тело!

Австралиската дизајнерка на бикини, Карин Ирби споделила интересно видео на својот...

Љубов посилна од ужасот на војната: Баба(96) и дедо(97) се во брак повеќе од 70 години! (Видео)

Сите знаеме за приказните за загубата и скршените срца на луѓе кои ја преживеале Втората...

Погледнете какво изненадување му приготви семејството на Дејвид Бекам за роденден! (ВИДЕО)

На својот 43-ти роденден поранешниот фудбалер Девид Бекам своето семејство го изведе на...

Како изгледа мајката во очите на својата ќерка додека зборува на телефон? (ВИДЕО)

„Иста како мама“, тоа може да се каже за малото девојче кое ја имитира својата мајка како...

Погледнете како изгледа сината тарантула! (ВИДЕО)

Ви ја претставуваме сината тарантула. Тоа име го добила поради своите нозе кои се навистина...

Посвоени во исто време: Ова момче и неговото куче се најдобри пријатели (ВИДЕО)

Момчето Бади (3) и кучето Риган се доказ дека кучето и човекот се најдобри пријатели. Посвоени...

3 грешки кои ги правиме кога носиме градник поради кои градите не изгледаат убаво (ВИДЕО)

За да изгледаат градите совршено во градникот, потребно е да внимавате како го перете,...

Жените во минатото вежбале во потпетици, а ова видео е доказ за тоа!

Доколку некогаш сте се запрашале како изгледале првите теретани за вежбање, оваа снимка ќе...