Категорија: Видео

Романтичен свадбен танц на еден македонски пар (ВИДЕО)

Тоа што вообичаено го гледаме на странските свадбени прослави, сега се почесто го има и кај...

Подобро од плочки на скалите – Ова може да го направите сами!

Брзо и лесно може да ги средите вашите скали, а кога работата ќе се заврши скалите ќе...

Чудо од Мостар: Има 6 години и го знае тоа што многу од вас не го знаат (ВИДЕО)

Нино Авдиќ на 2-годишна возраст започнал да покажува знаци дека ќе биде вистински генијалец....

12 работи кои ги правите, а вашето куче не ги сака (ВИДЕО)

Еве едно видео кое ќе ви одржи лекција, што е тоа што вие го правите, а вашето куче не може да...

9 работи што не треба да ги правите на празен стомак (ВИДЕО)

Исхраната е исклучително важна за нашето здравје, што јадеме и кога јадеме.  Ова се 9 нешта...

Доналд Трамп ја запеа Деспасито (Видео)

Лудилото што го предизвикува „Деспасито“ никако да заврши. Милиони преработки сеуште...

Слатки кучиња чија вина на лице им се гледа (ВИДЕО)

Да направиле беља, тоа го знаат и вината на лице им се гледа. Смепни и слатки рекации, кога ќе...

Луѓето не сакаат мачки, се додека не добијат мачка (ВИДЕО)

„НЕ САКАМ МАЧКИ“ била главната реченица на сите овие 70 луѓе, но реалноста е поинаква.  Сите...

20 фасцинантни фотографии од историјата (ВИДЕО)

Овие фотографии ќе го променат начинот на кој ја гледате историјата, а во време на паметни...

Кучиња кои не сакаат бакнежи (ВИДЕО)

Слатки моменти кои сигурно ќе ве насмеат! Овие кучиња не сакаат бакнежи, а човекот својата...

Погледнете го овој геј анимиран филм кој преку ноќ стана интернет сензација

Покрај тоа што се работи за тема која на овие простори претставува табу, краткиот анимиран...

Кога кучињата се плашат да поминат покрај мачки (ВИДЕО)

Смешни ситуации кога мачката е главна во домот, а кучето се плаши да помине покрај неа.  Ќе ве...

Цел живот погрешно ги врзуваме врвките на чевлите, а ова е најцврстиот начин

Чворот за кој велат дека е најпаметно да се врзува се нарекува “четириаголен чвор”, а...

Книга на неделата: Бестселерот на Ејлин Гоуџ кој мора да го прочитате „Жена во црно“

Писателка со интересен стил, раскажува животни судбини и се инспирира од животот на луѓето...

Кучиња чија големина воопшто не им е важна (ВИДЕО)

Кучиња кои тотално не ги интересира нивната големина. Сакаат да спијат во кревет, да ги...

Пит бул со најсмешна насмевка (ВИДЕО)

Иако пит булот изгледа како страшно куче, овој може да ве исплаши само со неговата насмевка. ...

“ЈУГО” ВО ДРУШТВО НА ЛАМБОРЏИНИ, МУСТАНГ, ПОРШЕ…

ПОЗНАТИОТ МОДЕЛ ШТО БЕШЕ ПРОИЗВЕДЕН ВО КРАГУЕВАЦ “ЗАСТАВА” ВЕЌЕ СКОРО ТРИ ДЕЦЕНИИ, А КОЈ ВО...

Бремена жена сакала да направи селфи со тигар, но реакцијата на животното на нејзиниот стомак е неверојатна!(видео)

Две другарки Џејн и Наташа одлучиле да го искористат неделното попладне за посета на...

Меси на клавир ја свири химната на Лига на шампионите (Видео)

Вечерва стартува 26 издание на Лига на шампионите, најсилното и најпочитувано клупско...

Нена Мицева со својата прва песна во етерот насловена „Кога си до мене“ (Видео)

Во етерот е излезена првата официјална песна на Нена Мицева, “Кога си до мене”. Песната...