Категорија: Видео

Кучиња чија големина воопшто не им е важна (ВИДЕО)

Кучиња кои тотално не ги интересира нивната големина. Сакаат да спијат во кревет, да ги...

Пит бул со најсмешна насмевка (ВИДЕО)

Иако пит булот изгледа како страшно куче, овој може да ве исплаши само со неговата насмевка. ...

“ЈУГО” ВО ДРУШТВО НА ЛАМБОРЏИНИ, МУСТАНГ, ПОРШЕ…

ПОЗНАТИОТ МОДЕЛ ШТО БЕШЕ ПРОИЗВЕДЕН ВО КРАГУЕВАЦ “ЗАСТАВА” ВЕЌЕ СКОРО ТРИ ДЕЦЕНИИ, А КОЈ ВО...

Бремена жена сакала да направи селфи со тигар, но реакцијата на животното на нејзиниот стомак е неверојатна!(видео)

Две другарки Џејн и Наташа одлучиле да го искористат неделното попладне за посета на...

Меси на клавир ја свири химната на Лига на шампионите (Видео)

Вечерва стартува 26 издание на Лига на шампионите, најсилното и најпочитувано клупско...

Нена Мицева со својата прва песна во етерот насловена „Кога си до мене“ (Видео)

Во етерот е излезена првата официјална песна на Нена Мицева, “Кога си до мене”. Песната...

СЕКОЕ УТРО СТАВАЛА ГУМИЧКА ОКОЛУ ДВАТА ПРСТА! ОВА ЌЕ СПАСИ МНОГУ ЖЕНИ!

Високите потпетици се екстремни помошници за секоја жена. Телото добива сосема нова форма и...

ТАА ИСЕЧЕ СТАР ЧОРАП, А ОНА ШТО ГО НАПРАВИ ЌЕ ВЕ ВООДУШЕВИ!

Направете го тоа сами” проектите стануваат се повеќе популарни и луѓето се постојано во...

ВИДЕО: Храбар метеоролог покажа што се случува на ветер со брзина од 150 км/ч

Метеорологот Џастин Дрејк објави снимка како се бори со силниот ветер на Флорида. Тој едвај...

Како да ја направите популарната кратка ретро фризура

Ова е најпопуларната фризура која изминатата и оваа година беше најдоминантна на црвениот...

ЕВЕ КАКО ДА ОСЛОБОДИТЕ ЗАПУШЕН ОДВОД СО ОВОЈ СУПЕР ТРИК!

Купувањето средства за ослободување одвод не е евтино. Наместо тоа посегнете по две...

КОГА ЌЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО ОВОЈ ЧОВЕК ПРАВИ СО КОЊИТЕ ЌЕ ОСТАНЕТЕ БЕЗ ЗДИВ

Многу луѓе ги дресираат животните во светот, но не како него. Неговите начини се малку...

Ако сакате да се смеете секој ден, потребен ви е миленик (ВИДЕО)

Милениците во домот, кучиња или мачиња, како и други, ни внесуваат ведрина во домот.  Уште...

ВИДЕО: За српските учесници веќе знаете, а еве која Македонка ќе се трансформира во ТЛЗП!

Српските медиуми на големо пишуваат за почетокот на новата сезона од популарното шоу...

Бебиња кои прават смешни фаци (ВИДЕО)

Слатки бебиња со нивните смепни лица се нашата срќеа на денот. 

(ВИДЕО) Африканци за прв пат слушаа македонски турбо фолк – од нивната реакција ќе се смеете цел ден

Уште еден доказ дека македонскиот турбо фолк е најпсиходеличната музика на планетата. Извор...

ДАЛИ НЕКОГАШ СТЕ ВИДЕЛЕ КАКО ИЗГЛЕДА РАЃАЊЕ НА ДЕЛФИН?

Ова видео е прекрасно од повеќе причини: прво затоа што е забележан чинот на давање живот на...

Деца vs. животните во зоолошка (ВИДЕО)

Децата многу сакаат да одат во зоолошка, да ги видат животните кои инаку ги гледаат во...

Нена Мицева со најава на нејзината прва авторска песна „Кога си до мене“

За музиката и целокупниот аранжман се погрижи Дарко Илиевски. Видео записот и првата...

Џамија во Инстанбул е сега дом на уличните мачки (ВИДЕО)

Уличните мачки во Истанбул сега живеат во оваа џамија, откако Мустафа им ги отворил вратите...