Категорија: Видео

ВИДЕО: Сноубординг на Водно

Додека едни се жалат на снегот, некои навистина знаат да уживаат во него. Како изгледа...

Преубаво видео: Снежната покривка во населбата Аеродром снимена од дрон 

Ако пред извесно време имавме објавено видео „Ноќен лет над Скопје“ , овој пат ви го...

ВИДЕО.Заради оваа убавица цел свет следи временска прогноза

Милиони ширум светот секојдневно пратат временска прогноза, а на Мексиканците тоа им е...

Доколку чувате миленик, ова сигурно го правите! (ВИДЕО)

Доколку имате миленик во домот, сигурно си правите муабет со него, некој повеќе некој...

Манасков стана бербер: Столе со нова фризура ќе ја нападне Шпанија! (ВИДЕО)

Во македонскиот табор владее одлична атмосфера воочи мечот со Шпанија вечерва во Мец. По...

Слаткото бебе и неговиот вујко сигурно ќе ве насмеат и вас (ВИДЕО)

Човекот на видеото е веројатно најдобриот и најзабавниот аниматор досега. Дури може без...

Ги препоти мажите: Влезе во сауна и раката ја вовлече под крпата на еден од нив…

Згодна девојка влегува во сауна полна со момчиња, а прво нешто што би не интересирало е...

Модната трансформација на Меланија Трамп, која ќе ве изненади (ВИДЕО)

Со избирањето на новиот претседател на САД, дополнително се зголеми публицитетот на Доналд...

Уметник реди 66.000 пластични чаши, а финалниот резултат ќе ви го одземе здивот!

Serge Belo е популарен и талентиран канадски уметник, а ова е негов проект кој ќе ве воодушеви....

Скопје радост ти ќе бидеш: Погледнете го овој неверојатен ноќен лет над нашата метропола … (Видео)

Видеото насловено The Night Sky Over Skopje („Ноќен лет над Скопје“) направено од thebogdan007 е можеби...

ВИДЕО: „Македонско девојче“ во верзија која не сте ја слушнале досега

Македонската песна „Македонско девојче“ доби нова верзија. Од песната направена е џез...

Тоше Проески меѓу најдобрите: Австралијански медиум го рангира подобро од Роби Вилијамс

Македонскиот пејач Тоше Проески е рангиран меѓу најдобрите десетина пејачи кои најубаво го...

ПВЦ прозорците имаат режим за лето и за зима: Наместете ги вака за никогаш повеќе не ви биде студено (видео)

Изминативе денови Македонија ја зафати студен бран, поради кој мислиме дека зимата...

ВИДЕО: Колку треба да јадете за да не се здебелите?

Експерти од Сиднејскиот универзитет ја открија формулата за количеството на храна што ни е...

ВИДЕО: Поради оваа грешка ви се празни акумулаторот во зима

Студот и ладното време кое ја зафати цела Европа највеќе ги мачи возачите и нивните проблеми...

Видео од „Среќни луѓе“ Главен град на Црна Гора е Монтенегро?

Кој е главниот град на Црна Гора, прашува Драган Вучиќ Попладневното гејм шоу на Драган...

Спречете го студниот воздух да поминува под вратата: Трик кој ја чува топлината во домот (видео)

Еве решение кое ќе ја чува топлината во вашиот дом и ќе ви заштеди пари… Можете да ја...

Невеста бегалка уловена на камера среде Скопје! (видео)

Верувале или не, среде Скопје случајните минувачи забележаа невеста бегалка. Додека...

Собирал пластични шишиња во својот двор: Тоа што направил од нив година дена подоцна е навистина неверојатно (видео)

Следниот пат кога мислите дека во мал стан или куќа нема место за градина, размислете...

Еве како мачките се справуваат со снегот… (ВИДЕО)

Како што можеме да забележиме луѓето доста тешко го поднесоа снегот последнава недела, но...