Категорија: Видео

Синот на Мајкл Џексон неверојатно личи на неговиот татко

Пред 14 години се случи еден од најпознатите моменти во историјата на шоубизнисот, кога Мајкл...

Гаф на дневник: Заборавила дека седи на стаклена маса, па открила премногу

Убавата водителката се посрамила со својот избор на облека. Несекојдневен гаф се случил за...

Ѓулсерен полуде, мешаше со шлиц до папокот – Џихан се фати за глава

Во едно труско музичко шоу, Ѓулсерен од Парампарче мешаше со шлиц до папокот и лудуваше со...

Џорџ Мајкл пееше со Џејмс Корден во „Carpool Karaoke“ уште пред 5 години (ВИДЕО)

Џорџ Мајкл пееше со Џејмс Корден во автомобил уште пред да се создаде „The Late Late Show with James...

Нова шокантна теорија: Легендарниот Елвис е жив и се појавил во филмот „Сам дома“ (видео)

Со доаѓањето на католичкиот Божиќ, се појавија и нови теории на заговор во врска со култниот...

Интернетот прегоре поради овој клип: Многумина тврдат дека на овој начин нема да плаќате струја?!(видео)

Се што ви е потребно е продолжен кабел. Ова е револуционерно откритие, како преку штекер да...

Видео: Сите македонски банкноти и монети од 1992 до 2016

На Јутјуб се појави видео на кое се прикажани сите банкноти и монети од 1992 до 2016 година, како...

Никој ништо не сака, како што оваа мачка ја сака оваа ламба (ВИДЕО)

Солните ламби се тренди декорација за домот, а исто така создаваат романтична атмосфера....

ВИДЕО: Само тој може да има толку обезбедување – цел конвој го следи

Рускиот претседател Владимир Путин, кој е еден од најмоќните луѓе во светот, има и огромно...

Изведба на најромантичната песна која ќе ве воодушеви и наежи (ВИДЕО)

Ако кажеме дека „I will always love you“ на Витни Хјустон е најромантичната песна некогаш испеана,...

Заборавила дека седи на стаклена маса, па го открила меѓуножјето

Несекојдневен гаф се случил за време на емитувањето на дневникот на италијанската...

ФОТО: Како изгледа денес Украинката која пред 12 години ја освои Евровизија

Пејачката Руслана после победата на Евровизија во 2004 година падна во заборав. Украинската...

Мачка мајка посвоила бебе верверица и се грижи за него како да е нејзино

Кога оваа мачка видела паднато бебе верверица во дворот, го прибрала како да е нејзино. Го...

ВИДЕО: Дилара мешаше на „Стани моме да заиграш“ на својата свадба

Дилара од хит серијата „Парампарче“ или Ебру Оскан, оваа година се омажи со турскиот актер...

ВИДЕО: Кралот на Инстаграмот – домашни забави со многу голи женски

Ден Билзериан знае како да ужива во животот. Единствено правило му е дека мора да има голи...

Пар ја зачува бременоста во тајност и празнично ги изненади блиските со БЕБЕ, погледнете ги реакциите

Пар им приреди на пријателите и роднините специјално божиќно изненадување. Бен и Хана...

НОВА ПЕСНА НА ТАЛЕНТИРАНАТА И МЛАДА ПЕЈАЧКА ТАМАРА АНГЕЛОВСКА

Вчеравечер (вторник, 20-ти декември) младата талентирана македонска пејачка Тамара...

ВИДЕО: Ја побара за жена додека известуваше во живо- таа го одби!

Новинарка од БН телевизија неодамна имаше една необична понуда- за брак. Имено, додека...

Наполнила чорапа со ориз: Оваа зима и вие ќе го сторите истото (видео)

Има ли поубава забава од правење на празнични украси со децата? Внесете топлина во овие...

Тој беше првиот бремен маж, роди три деца, а неговиот живот денес изгледа вака

Томас Бити (42) ја шокираше светската јавност во 2008 година кога стана првиот бремен маж на...