Категорија: Видео

Емотивни моменти кога мајките дознаваат како нивните деца гледаат на нив (ВИДЕО)

Да бидеш мајка е можеби најголема среќа, но во исто време е тешко и напорно. Мајките се...

Зошто да посвоите куче? Емотивно видео од реакцијата на куче кое сфаќа дека е спасено

Љубители сте на кучиња? Сакате да чувате миленик? Ние ќе ви препорачаме, наместо да купите,...

Освежете ја вашата работна соба со овие декорации

Нова сезона, а тоа значи повторно освежување на вашиот дом! Погледнете го ова кратко видео...

Видео: Крадецот го украде паричникот од моторџијата па погледнете што се случи … 

Никогаш не е се како што изгледа … Една камера снимила интересна случка која ќе ве...

Најслатката и најдолгата прегратка меѓу две другарчиња кои не се виделе 17 месеци (ВИДЕО)

Љубовта меѓу децата е најслатка и најискрена, а овие две другарчиња ќе ви го покажат токму...

Снимен во строгиот центар на Скопје: Дали е ова манијакот којшто постојано напаѓа девојчиња и жени?

На социјалната мрежа Facebook е објавен видео запис, на којшто наводно е снимен човекот којшто...

5 чудни природни појави кои мора да ги видите (ВИДЕО)

Во светот има многу природни појави, некој се чести и веќе ни се секојдневие, а некои се...

Излезе трајлерот за „50 нијанси потемно“: Посекси и поопасно продолжение!

По екранизацијата на првиот дел од трилогијата „50 нијанси на сиво“, денес беше обавен и...

Дали животните можат да предвидат земјотрес? (ВИДЕО)

Општо верување е дека животните можат да предвидат кога ќе се случи некоја природна...

10 причини зошто да посвоите мачка (ВИДЕО)

Доколку не сте големи фанови на мачките или пак не сакате да чувате една во вашиот дом, треба...

МАРЈАН ЃЕОРЃИЕВСКИ: Време е за на училиште …

Погледнете ја најновата епизода 10 на TV21  на Марјан Ѓеорѓиевски . Темата е: Време е за на...

Погледнете ја реакцијата на кучињата откако сопственикот ги искара

Аргентинецот Даниел Мартино од Буенос Аирес сними видео во кое ги покажа реакциите на...

Видео: Не сте виделе ваква скриена камера во тоалет …

Најлошо нешто што може да ви се случи е некому да му направите шега, а да не се надевавте дека...

Босанец гениј стана хит на социјалните мрежи – Погледнете зошто

Социјалните мрежи уште еднаш ги „здрма“ нова снимка од Босна под име „Само во БиХ“. Не ви...

Тошо Малерот: Пеглање!

Верверичка украде GoPro камера и сними неверојатно видео … 

Технологијата очигледно не ги обзема само луѓето, па и дел од животните сакаат да видат како...

Видео: Како да извадите пари од вашиот телефон?

Сите сме научени парите да ги вадиме од банкомат или директно на шалтер во банка. Овој дечко...

Русин пропешачил 20.000 километри за да стигне во Рио: Дали знаете колку години му биле потребни?

Сергеј Лукјанов во просек секој ден поминувал помеѓу 50 и 60 километри. Русинот Сергеј...

КАКО ИЗГЛЕДА ПАТОТ ДО УЧИЛИШТЕ ВО АМЕРИКА, А КАКО ВО ГВАТЕМАЛА?

Ова не е единственото дете кое мора да помине олкав пат за да стигне до училиште. Постојат...

Татковци си ги спасуваат децата во последен момент (ВИДЕО)

Овие татковци убедливо ја заслужуваат титулата најдобри татковци на светот, бидејќи го...