Категорија: Видео

Погледнете како се одвива сообраќајот во Скопје, снимено од еден моторџија

На YouTube каналот Macedonian Rider  беше објавено 11 минутно видео кое е снимено од моторџија....

Што прави 4 минутното гледање во очи меѓу луѓето?

Теоријата на психологот Arthur Aro  е едноставна, тој вели дека доволни се 4 минути константно...

Овие дечки го преселија Рим во Шпанија, фудбалскиот клуб Јувентус го преместија во Англиско првенство!!! Погледнете

Во новиот квиз кој го води Драган Вучич на Канал 5 , двајца учесници го преселија Рим во...

Кога ќе видите зошто тој ги вовлекува врвките од врвот на патиките ќе го сторите истото (ВИДЕО)

Врзување на врвките е нешто што го учиме уште како деца, меѓутоа благодарение на интернетот...

Сите им се смееле на овие дедовци, а тие направија шоу за паметење (видео)

Господата во ова видео се апсолутен хит на социјалните мрежи. Тие се на возраст од 40 до 60...

МАРЈАН ЃОРЃИЕВСКИ СО НОВО ВИДЕО: Што прават 4 жени во тоалет…

После минатонеделното видео насловено како “Мажи”, ред е да се направи еднаквост и да си...

Се појавил со леплива трака на устата и само молчеше: Жирито го гледаше како да е лудак, а тогаш ги фрли на коленици (видео)

Мистериозно момче се појавило пред жирито и публиката во емисијата „Америка има талент“ и...

Видео: Џиновски алигатор сака да ”игра” голф

Голферите на еден терен во Флорида, минатиот викенд имаа непријатна ситуација кога...

Аделина Техири танцува како Бјонсе во Твоето лице звучи познато

Атрактивната Аделина Техири е дел од Албанското ТЛЗП, а една од нејзините задачи била...

Ова девојче ќе ви покаже како се вежба (видео)

Ова девојче ќе ви покаже како се вежба:

За неверојатна љубовна приказна ви е потребна гума за џвакање (ВИДЕО)

Една убава љубовна приказна е прикажана преку гума за џвакање и слободно може да кажеме дека...

НОВО ВИДЕО НА МАРЈАН ЃЕОРЃИЕВСКИ: Зошто убавите жени неможат да си фатат дечко!?

Во третото видео Марјан Ѓорѓиевски ќе ви каже се за мажите. Уживајте!

Најслатко будење: Кучето Лекси го буди татко и за да одат на прошетка

Од сите будења на кучиња што сме ги виделе, ова е дефинитивно најслаткото и најнежното. Лекси...

„Танц со ѕвездите“ го доби првиот глув шампион – 27 годишниот топ модел Nyle DiMarco

Пред неколку месеци Nyle DiMarco беше победникот на 22-та сезона на Следниот топ модел на Америка,...

Како вежбаат балерините? Краток тренинг за совршени нозе како балерина

Балерините се познати по совршените тела, вити и слаби, но истовреме мускулести и силни....

ТОШО МАЛЕРОТ: Абе Батка, не е битен јазикот, битно е да се разбереш со човекот, ние во Македонија сите исти јазик … 

Тошо Малерот со ново видео од Автралија. Видеото е насловен ”Јазик” а за што конкретно...

Мажите конечно сфатија колку е тежок животот на жените

Да се биде жена е навистина тешка работа, особено кога треба да го поминат целиот ден на...

МАТУРСКА ПРОСЛАВА НА КВАНТАШКИ ПАЗАР

МАТУРСКА ПРОСЛАВА НА КВАНТАШКИ ПАЗАР ајде… ајде… ајде победа наша… ајде сестро…...

Деца на свадби – убедливо најсмешното видео досега

Свадбите се убави моменти, но и макотрпни, долготрајни и заморни. Тоа не е поволна средина за...

НЕВЕРОЈАТНО: Генијален трик за гребаниците на мебелот кои ќе исчезнат за миг (ВИДЕО)

Ви претставуваме еден мошне интересен столарски трик кој ќе ви помогне да куртулите од...