Категорија: Видео

Овој постер е ХИВ позитивен – и ги трогна сите кои го прочитаа (ВИДЕО)

На постерот има капка крв од луѓе кои се ХИВ позитивни, а со тоа сака да се покрене свеста и да...

ВИДЕО: Среќата на овие кучиња можно е да ве расплаче

Кога ќе ја видите среќата на овие кучиња, кои ги гледаат своите газди после долго време,...

ВИДЕО: 7 најчудни градови во светот, кои не ви паднало на памет дека може да постојат

Во светот има навистина чудни места, кои не сте ни знаеле дека постојат, а не би ви паднало ни...

Видео: Погледнете како викендов изгледаше на Пиво Фест 2016 снимано со дрон

Дрон видео кое го отсликува целосниот спектакл и оргомните бројки на посетители кои синоќа...

Еден од најдобрите настапи на „Светското кучешко шоу 2016“

Да го проследиме импресивниот настап на Дерил и неговата сопственичка Луси Имбергерова на...

Марјан Ѓорѓиевски: Дали Охриѓани се љубоморни на Дојран или Прилепчани сакаат да привлечат повеќе туристи на мермерното езеро …

Во најновата епизода на Марјан Ѓорѓиевски на TV21 погледнете дали Охриѓани се љубоморни на...

Интерактивен филм чија приказна ќе ве натера да го прегрнете татко ви

Новата интерактивна 360 степени технологија гугл ја претставува преку Google Spotlight Stories.  Ова е...

Видео: Мачката го слушнала плачењето на малото бебе и решила да се погрижи за него…

Кога гледате безброј видеа со домашни миленици во главните улоги, можете да забележите дека...

Земјата некогаш била виолетова? 10 нешта кои, најверојатно, не сте ги знаеле за Земјата

Иако човекот ја истражува вселената, тоа не значи дека Земјата е целосно истражена и се...

Видео: Среќа е … да ја фатиш водителката за задник!

Малиот Андре од снимката која до солзи го насмеа целиот свет, со девојки почна многу рано....

Видео: Прилепчани во новото езеро се бањаат со автомобил … 

Само што објавивме за Прилепско „ПАМУК КАЛЕ“ , Прилепчани веднаш влегоа со автомобил во...

Подгответе се за изненадување: Оптичката илузија која го излуде интернетот е конечно решена

Илузијата која настана со помош на т.н. „двосмислени цилиндри“ го излуде интернетот како...

Поздрав до сите хејтери: Никад нема да се возите у добро ауто како што јас се возам!

Откако видеото во кое тој и неговата девојка Елена зборуваа за нивните чувства и љубов наиде...

Марјан Ѓеорѓиевски: Сите мислеа оти Брегзит е човек! 

(2-ра епизода) СТЕНД АП ШОУ „DOWN TOWN“ СО АКТЕРОТ МАРЈАН ЃЕОРЃИЕВСКИ НА ТВ 21 Дали Британците ја...

Видео: Тошо во Австралија ја фати жена му со комшијата … 

Тошо навикнат беше и во Македонија да ја наоѓа жена му со комшијата, има добар тренинг за тоа....

ВИДЕО: Вака малтезер смирува бебе кое плаче

На родителите сигурно им треба повеќе време да го смират бебето кое плаче, но на овој...

Вака изгледа капење во базен полн со Кока-Кола! (видео)

Двајца момци на YouTube објавија видео во кое едниот од нив се капи во базен кој содржи повеќе од...

Ова не сте го виделе досега, никогаш: Верверица извади заб на девојче

За прв пат, во интернет историјата е снимено вадење на заб, замислете…со помош на...

ВИДЕО: Полицаец со помош на своите колеги, јавно го запроси својот дечко

Британските медиуми овој интересен момент го пренесоа како светол момент во инаку тешкиот...

Видео: Глумејќи пират го натера рибарот да се фрли во вода

Уште едно лудо видео од Реми Галард, овој пат во улога на пират. Тој наоѓа скриено богатство...