Категорија: Занимливости

ВИДЕО: ОД КОМБЕ ПАДНАЛЕ МИЛИОН ДОЛАРИ – МИНУВАЧИ СЕ ПОТЕПАЛЕ ДА ГИ СОБИРААТ

Еден куп пари, вредни стотици илјади евра, се истуриле на прометна улица во Хонг Конг, откако...

Видео: Страшна скриена камера со Дедо Mраз

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=kJD6eTTFbTc[/tube]

СКОПЈЕ 2014: Гревови сте затоа што, прајте селфи по вециња. Едноставно, гадно е! Од злато да е, веце е. Толку!

ГРЕВОВИ! Гревови сте затоа што, ставате слики од нокти после маникир. Секоја девојка што...

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НОВОГОДИШНАТА ЕЛКА НА РИЈАНА

Кога станува збор за божиќно декорирање, Ријана има уникатен вкус. 26 годишната пејачка го...

Временска прогноза: На Скопје му претстои снежен викенд

Под влијание на студен бран во земјава е регистрирано намалување на температурите, а веќе...

Видео: Кире Лазаров и Меси ви посакуваат среќни празници

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=-5MQ78czhFE&feature=youtu.be[/tube]

ХАОС НА БЕНЗИСКА – Кумановски Бик беснееше на Лукоил

– Прво го сретнав на автопат како неколкумина трчаа по него. Застанав да полнам гориво и...

ЗА ПОПУЛАРНОСТ: Јелена Карлеуша си ја кити елката гола

Откако сите ѕвезди си ги накитија новогодишните елки и се пофалија на Фејсбук, Твитер и...

Фото: Дванаесет месеци – дванаесет разголени фотографии од Тамара, Аделина и Марјана

Македонската компанија за вода и безалкохолни пијалоци, Пелистерка, денеска и официјално го...

Совет: Како да го подготвите автомобилот за зимски услови

Автомобилот во текот на зимата е изложен на многу неповолни услови – крајно неповолна...

Видео: Погледнете што ни прави алкохолот!

Ако некој ве праша дали сакате често да пиете, веројатно , ако не сте од оние кои не пијат...

Легендата за Дедо Мраз- една од ретките која живее со векови

Легендата за Дедо Мраз е една од ретките којашто преживува со векови и тоа во сите краеви од...

Видео: Растура! Еве како еден Јужноамериканец ја пее Игри без граници

Хитовите на нашиот голем Тоше изгледа не се само регионално познати. Неодамна се појави...

Дедо Мраз, само остави ја кредитната картичка под елка!

Во пресрет на новогодишните празници српската старлета Станија Добројевиќ подготви писмо...

Тестирал бездомник: Му дал 100 долари, нема да верувате на што ги потрошил…

Социјален експеримент на Џош Палер Лин го освојува светот, благодарение на несебичната...

Фото: Еве како денес изгледа бебето од Телетабиси!

Џесика Смит имал само девет месеци кога таа стана една од најпопуларните ликови на...

Видео: Што посакале децата од Дедо Мраз во 1950 година?

Божиќните желби на децата пред повеќе од 50 години биле многу скромни. За iPhone, таблети  или...

Видео: Милош Кменто 62 годишен snowboarder од Словенија

Видео: Порно ѕвездите ќе ви прочитаат новогодишна приказна само на вас

Ако се прашувате кои се актерките, еве ја листата: Anikka Albite, Shayla Jennings, Carter Cruise, Dana Vespoli, Mercedes Carrera,...

Фото: Сите деца не го сакаат Дедо Мраз

Секоја година родителите за време на новогодишните празници ги водат своите деца во...