Категорија: Занимливости

ШТОТУКУ ЗАЕБАНИ!

Post by Esat Veliu.

Големата дебата: Каква боја е овој фустан? Бел со златно? Син со црно?

Дебатата на интернет околу бојата на овој фустан речиси и да го „сруши“ интернетот, некои...

Без срам: Француската актерка се “опуштила” со своето момче на плажа

Француската актерка и фотомодел, Анџелик Морган, минала еден ден со своето момче на плажа во...

ДЕЧКОТО НЕ СКИЈА ТУКУ ЛЕТА: Едно од најдобрите GoPro видеа на интернет со преку 14 милиони прегледи!

На YouTube секојдневно се среќаваме со GoPro видеа од кои повеќето се ѓубре. За наша среќа, има и...

Камионџијата Андруш и Наум Петрески снимија дует

Причината за неговото враќање од странство е снимањето на дуетската песна со Наум, која го...

ОВИЕ ДЕВОЈКИ ВЕ ЧЕКААТ: Спремете се за летото што доаѓа преку забава и многу пот …

Post by Angela Gelinceska.

ТАМУ ИМ ДОШЛО: Возбуден пар имаше секс сред фудбалско игралиште

Фудбалскиот клуб Чарлтон Атлетик потврди дека ги истражува сите детали околу видео...

СЕКОЈА ЧЕСТ: Ману Чао: Студентски пленум, ви честитам!(ФОТО)

Post by Manu Chao.

ФОТО НА ДЕНОТ: За добар Г’З сегде е пешачки …

Во центарот на Скопје кај градската болница … Фотографијата е превземена од Фејсбук...

ЉУБОВ КАКО НА ФИЛМ: Биле во брак 67 години, починале држејќи се за рака (ВИДЕО)

Тие биле во врска уште од основното училиште, а се венчале на 6 август 1947, кога Флојд дошол на...

Има само 54 килограми, а за 5 минути може да изеде 182 парчиња пржена сланина

Во САД постојат бројни натпреварувања во јадење храна, па дури и професионална лига. Луѓето...

НОВ ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Даниел Кајмакоски сликан со Емин Брачед од Струга …

Интересна фотографија се појави на социјалните мрежи, каде Даниел Кајмакоски е сликан со...

ЧИСТО ДА СИ ЗНАЕТЕ: Алкохол и енергетски пијалоци се фатална комбинација

Сте решиле да излезете уморни, по напорен ден на работа, па со цел да се забавувате и...

Хит приказна: Изневеруван маж ѝ подготвил одмаздничко изненадување на сопругата

Приказната за изневеруван маж, кој пронашол идеален начин за да ѝ се одмазди на неверната...

ФАЛА И КАЈ ВАС: Благодарница за 27 милиони фанови

Ким Кардашијан предмалку стигна до бројката од 27 милиони фанови на Фејсбук, и не пропушти...

Да не беше оваа жена, светот ќе останеше без два големи хита

Пети Бојд, модел и фотограф, била во брак со дури две музички легенди од 20-от век. И на...

Северина во топлес скока по кревет! (ФОТО)

Деновиве, Северина не воодушеви со секси фотки кои ги објави на Инстаграм.   Овој пат,...

МНОГУ БОЛЕШЕ: Рипна на глава, ама на погрешно место …

Post by 107.5 AMOR.

Си го истетовираа белегот на ќерката за таа да не се срами и да се чувствува специјално

Хани-Реј е 18-месечно девојче родено со огромен розов белег кој прекрива половина од десната...

Видео: Оваа маица е отпорна на сите флеки и течности

Маицата отпорна на сите видови на флеки ја направија генијалците од австралиската...