Категорија: Занимливости

Селфи фотографиите се забрануваат ширум светот

Новите закони кои стапија на сила во одредени туристички места, го забрануваат...

Видео: Дури и мачорот сака да се бања со гола девојка

Мачките не уживаат многу во бањањето. Но, ако се во друштво на убава разголена девојка, тогаш...

Видео: Ова е најголемиот лавиринт во светот, некои бараат излез и по четири часа

Најголемата градина во облик на лавиринт се наоѓа во Северен Велс и иако дневно го...

Циркуз во даночното во Белград…даночниците правеле селфи со Карлеуша и барале автограми од пејачите!

„Даночно ријалити шоу“, вака се оквалификувани последните три седмици во Србија, посебно...

БРАТСКА ЉУБОВ: Помалата сестричка го буди братчето. Реакцијата на братчето преслатка!

Сестричка го буди братчето. Реакцијата на братчето e преслатка! Погледнете!...

ВИДЕО: Tаа не е порно актерка или проститутка, но нејзината вагина има задоволено милиони мажи!

Tаа не е порно актерка или проститутка, но нејзината вагина има задоволено милиони мажи! Се...

Џастин Бибер со Бугарската Мис Универзум

Љубимецот на тинејџерките Џастин Бибер е виден во друштво на Лидија Иванова, претставничка...

Го крстиле детето Нутела, па завршиле на суд

Дете родено неодамна во Франција, на кого родителите му дале име Нутела, доби ново име со...

Порака на странец од воз ја трогнала до солзи: Да има повеќе такви луѓе светот би бил подобро место

Да се смири расплакано или немирно дете во воз не е едноставно. Особено во ситуации кога...

Таа има 18 години и е заљубена во својот татко: Сакам да се омажам со него и да му родам деца

Тие се сакаат и редовно имаат секс, верени се и планираат венчавка. Она што е бизарно во...

Има над 100 килограми, а е една од најпознатите манекенки во светот!

Оваа манекенка успеа да се избори за насловна страница во списанието ” Вог”, има...

Интересна пародија на хитот “Thinking Out Loud” која ќе ве расположи

Интересна пародија на хитот на Ед Шерин, која ќе ве расположи.  ...

За да најдат маж, пасторот им ги бакнувал голите задници на немажените жени

На светот навистина му дојде крајот… Имено, пасторот, кој го гледате на оваа фотографија, од...

Видео: Ученик го собори на земја својот професор поради …

На денешните професори навистина не им е лесно, особено земајќи предвид колку далеку одат...

ВИДЕО: Еве што ќе ви се случи ако јадете бел лук на празен стомак!

Белиот лук е секогаш корисен и често го препорачуваат експертите за подигнување на...

Видео: Овој бенд е во цел состав, но него го сочинува само еден човек!

Тој не само што убаво пее, него и сам си ја прави музиката. Пее пратечи вокали, прави бит бокс,...

Филип Миркуловски на Facebook: Срце ми се кине

Post by Филип Миркуловски.

Видео: Пат околу светот за помалку од 5 минути!

Фотографот Kиен Лам по напуштањето на својата работа, одлучил да спакува една торба, камера и...

Видео: Таа се лизгаше на замрзнатото езеро а на дното на езерото …!

Само во Шведска можете да доживете вакво нешто! Skating on Crystal Clear Ice by e-mob

Нумерологија: Откријте каков ден ве очекува

Според нумерологијата броевите имаат големо влијание на нашиот живот, но во комбинација со...