Категорија: Занимливости

СРЕЌА Е … КОГА ЌЕ СЕ ВРАБОТИШ СО ФАКУЛТЕТ!

Паднал од карпа висока 1.200 метра и преживеал!

Еден Холанѓанин денес преживеал пад од карпа висока 1.200 метри од која се лизнал додека се...

СЕ ИСПОКАРАА: Амбер Роуз е дрољеста смрдливка!

Расправијата на потег Амбер Роуз, поранешната девојка на Кање Вест и Клои Кардашијан и Кајли...

Млад пијанист од Македонија освои прво место на меѓународен натпревар во Србија

Прво место на меѓународен натпревар во Србија освои младиот пијанист Петар Атанасов, ученик...

Фото: Победничкото селфи на Вардар

Ракометарите на Вардар успеаа да го понижат германскиот првак Рајн Некар Левен среде...

Ова не го знаете: Зошто жените имаат гради?

Мажите ги обожаваат, но причината за постоењето на женските гради не е за машко...

ВИДЕО: Неверојатна реакција на девојка за време на „селфи“ предлог за брак

Видео од „селфи“ предлог за брак стана интернет хит поради реакцијата на среќната девојка....

13 најдобри селфи фотографии со вереничкиот прстен

                       

Видео: АУУУ! Ова дефинитивно болеше …

Post by Prinz Marcus von Anhalt.

ФАТЕНИ НА ДЕЛО: Секс во Зоолошка градина во Скопје!

  Фотографијата е превземена од Фејсбук

Интересни факти за пеперутките

Ви издвојуваме неколку интересни факти во врска со пеперутките. 1. Пеперутките може да ја...

Видео: Искористете го стариот леб за превкусна и крцкава мини пица

Останати ви се неколку парчиња леб од пред неколку дена? Не го фрлајте, туку искористете ги...

Калвин Харис: Некогаш и сега, како заштитно лице на Армани

Калвин Харис е новото заштитно лице на Армани. Популарниот диџеј отсекогаш им се восхитувал...

Видео: Направете да се заљуби во вас за само 4 минути

Сигурно веќе многу пати сте слушнале за „проверена формула“ која ќе ја натера вашата...

ВИДЕО: ГОЛА ПЕВАЉКА ВО КУМАНОВСКИ КАФИЧ

Видеово е снимено во локален кафич во Куманово, со цел да ни покаже дека во Македонија...

ЉУБОВ НА ПРВ ПОГЛЕД: Од ваков Мерцедес и пајаците бегаат!

Паркиран веднаш до трговскиот центар Сити Мол … Фотографијата е превземана од Фејсбук...

“Карма – типот кој ме турна во метрото и ми рече да се е*ам штотуку влезе на интервју за работа. Кај мене!”

Откако ќе ја прочитате оваа приказна два пати ќе размислите пред да пцуете некого на улица....

Овие ѕвезди ги бие глас дека се ѕверови во кревет

Во Холивуд ниту една тајна не останува скриена. Како што многу ѕвезди ги бие глас дека се...

Новата девојка на Ромарио не била родена кога тој станал светски првак

Љубовниот живот на легендарниот бразилски фудбалер Ромарио (48) стана главна тема во Бразил,...

Видео: Барбика што може да зборува со луѓето

Најпознатата кукла на светот, Барби, сега може и да зборува со луѓето!...