Категорија: Занимливости

НАВИСТИНА СЕ ПРЕСЛАТКИ: Најдобриот танц на татко и ќерка(Видео)

Навистина се преслатки! Погледнете ги овие татко и ќерка и нивниот танц…

Видео: Љубовницата доаѓа кај шефот, а по неа и неговата сопруга – погледнете како реагираа вработените

Оваа скриена камера ќе ви го разубави денот. Станува збор за интервју при што кандидатите...

Видео: Запознајте го Деним Намуди, 8 годишното чудо од дете на Челзи

Осум годишниот Деним Намуди со неверојатна брзина за негова возраст владее со топката. Во...

ФОТО: Поддршка за студентите и од Милчо Манчевски

Поддршка за студентите од Студентскиот пленум кои прогласија Автономна зона на...

„Мала, да не те закача некој?“ Новак Ѓоковиќ стана и театарски глумец (ФОТО+ВИДЕО)

Познатиот тенисер бил гостин во претставата „Чикашки перверзии“ во Младинскиот дом во...

Видео: Како да препознаете спонзоруша во Дубаи?

Виталиј се прослави со најразлични видеа на YouTube, некои од нив се навистина креативни, а...

Фото: Пријателство кое ќе ви го стопи срцето

Кој би рекол дека був и куче можат да бидат неразделни пријатели? Погледнете како изгледа...

Зошто успешните жени се вљубуваат во лузери?

Се поголем е бројот на девојки што се вљубуваат во помалку успешни мажи, или пак воопшто...

Видео: Кој е поголемо магаре?

Post by Ihab Atab.

ФОТО: Ова се најпознатите српски порно ѕвезди

Повеќе од 80% од луѓето на светот гледаат филмови за возрасни. Во „морето“ на порно актери...

ВИДЕО: Борба на две жени за едно паркинг место

И токму кога изгледаше дека нема решение на проблемот и дека мечот ќе заврши со реми,...

ФОТО: Лејди Гага се вери на Св. Валентин, погледнете го прстенот

Лејди Гага и Тејлор Кини планираат да запливаат во брачните води. Славната пејачка го...

ВНИМАНИЕ: Градски парк,возило на Паркови и зеленило за малку ќе пропаднеше!

Мостовите во градскиот парк не се ба сигурни ни за пеш, а не па уште и камионче да проаѓа...

Принцезите од Дизни се запознаа со “50 нијанси на сивo”

Космополитен ја сподели работата на високо талентираниот еротски ум кој сака да остане...

Голема како крузер: Најголемата јахта на светот ќе биде долга дури 222 метри

Јахтата Triple Deuce е најголемата и најскапата јахта во историјата. Сопственикот не е познат, се...

Дали знаете како и зошто пукаат пуканките?

Звукот на пукањето на пуканките ги мачел научниците со децении и беше еден од нерешените...

ФОТО: Бритни Спирс со нова колекција долна облека и костими за капење

Бритни Спирс ја објави рекламната кампања за Intimate Britney Spears. На фотографиите, поп-ѕвездата...

Порно ѕвездите порачаа: Гледајте не нас, не “50 нијанси на сиво”!

Наџа Стајлс, Мерцедес Карера и Нина Ел, девојките кои се прославија снимајќи филмови за...

Ангелот на „Victoria’s Secret“: Природно издание на најубавиот задник во светот(фото) …

Дуцен Крос ангелот на „Victoria’s Secret“ неколку пати до сега покажа дека има совршен задник, а...

24 нијанси на пиво

Денот има 24 часа, гајба пиво има 24 флаши. Мислите дека тоа е случајност?